Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz Vasinger! #33148 üzenetére

    Lázadsz a win7 ellen? Meg kell szokni! Nem most kell vele ismerkedni. Beta 7000-től sok ismeretet szerezhettél volna. Én személy szerint már meguntam, egy eszköz.

  • Penge_4

    veterán

    válasz Vasinger! #33148 üzenetére

    Igen, ugyanolyan biztonságos. Bár én azért le szoktam lőni minden olyan szoftvert, amit lehet, tehát partícionálás mellett értelemszerűen nem fogok zenét hallgatni, böngészni meg DVD-t írni egyszerre. :D

    Arra figyelj, hogy ha minden terület ki van osztva a vinyódon, akkor először a Shrink Volume-re, vagy Delete Volume-re kell menni (másra nem is tudsz) és a kiválasztott partíció méretét annyival csökkented, amekkora új partíciót akarsz létrehozni (vagy törlöd az egészet), az átminősül unallocated-be, majd onnantól az unallocated területnél mész az Extend-re.

    Biztonságosnak biztonságos, Vista alatt én olyan partícióból csíptem le 30 gigát, amin volt 60 gigányi üres hely és a rajta lévő fájlok sem sérültek.

    SymbianOS: Én is most ismerkedek vele, nem akartam addig frissíteni, amíg ki nem jött a végleges kód, mert mivel jól sikerült és teljesítményben is jobb, úgyis ezt használtam volna, aztán csak idegeskedtem volna a sok bug miatt, ami elrontotta volna az új rendszerrel szerzett pozitív élményeimet. :D De Vistához képes azért nincs annyi újdonság benne, mint XP-hez képest, pár dolog máshol van, de pár nap alatt kitapasztalható.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák