Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoLey-v

    addikt

    válasz Dalai Láma #88181 üzenetére

    Tudod ízlések és pofonok. ;)
    Nekem is 650-em van és szép telefon az oprendszer meg nem lassú mint a hasonló 1GB-os kategóriás droid telefon. :))

    • Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

  • mtomi95

    senior tag

    válasz Dalai Láma #88181 üzenetére

    Egy választott menüszínnel és egy ugyanilyen szilikon tokkal nekem is mindig tetszett a sajátom, de nem szabad amellett elemenni, hogy hiába nézel rá óránként gyönyörködni ha megáll egy csempe és a legjobb estében is csak akkor kell életre mikor megnyitod az app-ot.

    Nem rég olyat olvastam, hogy az RS2 új kinézetet is kaphat majd. Bár asztali Windowsról írtak ha az változik fog majd a mobil is, mint a WP 8.1 és 10 esetén. Erre volt pofája Youtube-on az OW-s 950 teszten azt mondani Zolinak, hogy neki nem egyértelmű és nem tudja megkülönböztetni a win10-és felületet a 8.1-étől...
    Pedig akinek legalább egy 2 percet van ilyen telefon a kezében rögtön látja, hogy elég sok minden változott.
    Egy dolgot azért én vissza sírok a 8.1 ből. Az pedig az időjárás, lezárt képernyőre. Szerintem nagyon hozza adott a dizájnhoz és sokáig úgy gondoltam: lezárt képernyős időjárás, glance, dupla koppos feloldás és színes csempe nélkül nem Lumia a Lumia. Mára meg ott tartunk, hogy még a név sem lesz meg belőle.
    Amint kizárólag az MS kezére került minden, szépen leépítette a francba az egészet. Dizájnra a 650-én kívül nem is volt egy normálisan kinéző Lumia amit ők adtak volna ki a kezükből.
    Adhat itt ki bármilyen telefont más gyártó Windows-zal, olyan nem lesz ami nekem fog tetszeni, csak ilyen Acer fosok. Vagy ha majd akadna is egy normális, nekem tetsző a rendszer miatt egészen biztosan nem éri meg majd megvenni.
    De majd a Scarface Phone megmutatja! Majd ez majd az, mint mindig. Ha egy dobozos Windows-hoz hozzá lesz csapva vagy egy Office előfizetés mellé elpostázzák talán nyernek egy kisebb felhasználói tábort akit újra szívathattnak, mert máskülönben az új otthoni, céges felhasználók sosem vesznek a régiek meg kerülni fogják mint a tűzet. Kivéve az MS poweruserek, de ők is valami 0,1%-nyi légy piszok egy részesedési adaton.

    Nekem személy szerint mindegyik OS ui-ja bejön. Még az androidé is, no nem a stock droidé, de például a Huawei vagy a Samsung is elég pofás lanuchereket használ manapság a saját ROM-jukban.

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Dalai Láma #88181 üzenetére

    Pont a sok baja miatt látom már kimondottan ocsmánynak az egészet. Azt meg látnod kellene, hogy pl az s7 edge milyen, amikor bekapcsolom egy zen ui brutális gyors launcher-rel (frankó témával), köze nincs a fos droid ikonbuziságához...
    Pl tegnap este történt.

    Háromszor nyomtam rá, hogy egy tetves képernyőfotót készítsek, nem sikerült. Végül etettem róla...
    Aztán egy képet szerettem volna elküldeni mail-en, amikor csatoltam, egyszerűen fogta magát és kilépett a főképernyőre, de még folytatni sem tudtam, mert mintha mi sem történt volna, vagyis mintha nem is csináltam volna semmit, még maga a mail program sem volt a megnyitott xarok között. Háromszor játszotta el ezt, mire negyedikre elküldte...üresen. Csak az a feltétlenül és kibaxottul fontos szöveg állt ott, hogy küldte a win 10 telefonom. A kép sehol. Ezek olyan dolgok, amik miatt komolyan már sikítva rohan el a legtöbb átcseszett felhasználó az egésztől és okkal.

    Letettem a telefont az asztalra és egy unalmas cöhh kijelentéssel elmentem játszani a kislányaimmal.

    Emiatt a telefonok ára a béka segge alatt és továbbra is esnek, szintén okkal.
    Telefonos ismerősömnél a 75 ezerért kirakott 950 XL (doboz, gyári garancia még 1.5 év, tip top állapot) rajta rohad meg! Tavaly ilyenkor 240 ezer volt! Röhej...

    PS: A naptár csempe életre kelt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák