Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz tibike8 #81966 üzenetére

    Azért talál olyan sokat, mert ilyenkor letölti a beállított értékre szabott gyári app-okat. A trükk az egészben csak annyi, hogy ha egy app verzió száma úgymond beragad, adott buildeken akkor ezzel előlehet csalni. Adott buildeket úgy kell érteni mikor valami level ugrás van egy gyári appnál. Egy másik példa erre mikor th-ról váltottál RS-re, az új áruházat nem kaptad meg és ugyanazt a verzió számút használtad ami th alatt is volt, akkor csak átállítottad és jött is az új áruház mint frissítés. Vagy mikor még csak ott volt elérhető az új Térképek, ugyanez. Ez azért működik mert mindig a legfrissebbre frissül, független a méretezéstől, de ha beragad, az átméretezés után már észhez tér. Persze nem kell mindenkinek állítani! Van akinek alapból észhez tér és az adott build-hez szedi le a frissítéseket, rögtön. Most a térképek azért ilyen mert eddig ezt a verziójút, csak RS-en lehet elérni. De TH-ban is meg volt magának a v5 térképeknek tesztje a legutóbbi release preview ringes th preview-ban a .338-ban. .420-ra meg már a megjelenés óta elérhető, mivel ezt használom. Azóta lehet javítottak a dolgon, de szvsz korán van még ahhoz Redmondban, hogy pacth kedd címszó allatt, (itt) reggel ajánljanak fel egy új alkalmazás frissítést. Hétfőn ,meg egyébként ma sincsenek elérhető, új frissítések, nálam. Szóval akinek, csak ma vagy tegnap frissült v5-re az mindenképpen bug miatt volt. Lehet elég szétszórt lett ez az egész írás, de jobban nem igazán tudtam megfogalmazni. :DDD Az a lényeg hogyha valakinek még mindig nem frissült v5-re a térképek az mindéképp próbálja ki az átméretezést. Veszteni nem veszít semmit.

    sunpower

    Az akksihoz csak annyit, hogy...
    Félre érted! :) Itt nem a .420-ról van szó és nem 1-2%-kos merülésről van szó. Hanem ha a telefon használva van 2x olyan gyorsan merül le, független milyen rendszer és alkalmazások vannak neki. Erre mondtam, hogy szerintem az akksi rossz. Legalábbis szoftverfelőli oldalon rendben kell hogy legyen. Olyan nincs hogy minden buildben és alkalmazás verzióval 2x-er olyan gyorsan merül le.

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák