Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #60006 üzenetére

    Ha a GTA egy szempont nálad, akkor szerintem veheted az S400-zal szerelt telefonok egyikét, nem fog jobban futni mint egy 930-on vagy 1520-on, mert mint írtam, 930-on is szar.

    "Bad reklám is reklám too"

  • #16820480

    törölt tag

    válasz sz.balazs.95 #60006 üzenetére

    Azok a gyártók nem fognak beszállni, főleg most nem, hogy a MS magának tud hardvert is gyártani. Mert ugye a rendszerben igazából nincs semmi, amivel egyedivé tehetnék, nekik pedig az számít, hogy egy LG telefont elsőre meg tudjál különböztetni a konkurenciától, mind szoftveresen, mind hardveresen. Ott a Huawei is, először beszálltak nagy mellénnyel, hogy majd ők jönnek, aztán rájöttek, hogy ja, csak WP-re ugye nem lehet ráhúzni a saját EMUI szoftverüket, amire olyan hihetetlen büszkék, és egyből le is lett állítva az a vonal, meg aztán jött az a kicsit szókimondó nyilatkozat valamelyik fejestől, hogy a WP-vel egyik gyártó sem keres semmit.
    Ez szerintem nem is nagyon fog változni a közeljövőben. Ez más piac, mint a PC-k, ahol a MS lényegében olyan helyzetben van a piacon, mitn telefononál a Google.

    Amúgy meg kijelzőmemória monnyole! :((( Legalább a Win gombot villogtatnál, vagy akármi.

    Burt1793: Igazából egy nagyon jó készülék a 930. Nekem nem áll sehova a kijelző, rendesen illeszkedik, illetve a lilulást is csak akkor veszem észre, amikor az automatika visszaveszi a fényerőt a kikapcsolás előtt, de ez izgat a legkevésbé. Ilyet a Moto X is csinál, olyankor minden átment lilába :D
    Az S5-höz meg felesleges hasonlítani szerintem. Bottal nem piszkálnám meg azt a szart :( Volt nálunk tesztelésre, UI összehasonlító teszten (szifon5, S5, stb), és olyan csillámpóni szar felületet még nem láttam. Már a volt barátnőm Note2-jén sem tetszett a touchwiz, de ezen még undorítóbb lett. Meg a fogása, a ragtapasz hátlap... Elképesztő, hogy azért elkérnek annyi pénzt.
    Azt mondjuk el tudtam volna viselni, ha mondjuk a fél éve bemutatott telefonokban legalább valami sd801 vagy 805 jön, illetve a középkategóriában 410-es. Ha a 735 az sd410 lenne, akkor szerintem lehet hogy azt vettem volna a 930 helyett, mert nekem bőven elég volna.

Új hozzászólás Aktív témák