Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domojko

    senior tag

    válasz bszg@ #94230 üzenetére

    Mindenkinek más-más igényei vannak. Engem egyik telefon sem tud lenyűgözni egy 5 perces kipróbálás alkalmával. Engem, az egy év alatt szerzett tapasztalat nyűgözött le. Nem kell HR, nem kell WDRT, nem kell várnom semmire, azonnal teszi azt amit tennie kell. Minden működik flottul, 10-ből 10x. Nem kell azt néznem h -kérem várjon- vagy nem fossa össze magát a rendszer, nem indul ujjra, nem dobálja ki az alkalmazásokat. Lumia után az SE kijelzője csalódás volt, de idővel megszoktam, kárpótol a megbízható és villámgyors működés. Mai napig megvan a lumia, figyelemmel követem a topikot és a wp sorsát. Várom a csodát, de az sosem fog eljönni.
    Az élményekkel kapcsolatban pedig: nálam a telefon egy komplex készülék( tudok vele telefonálni, internetezni, navigálni, zenét hallgatni, filmet nézni, stb stb), még a kerékpár csak egy kerékpár. Soha az életben nem adnék ki 30-40k-nál többet érte. Itt is ugye az egyének más más igényei.
    Végezetül, engem egyik hasznalati tárgy sem tud olyan élményt nyújtani mint amit a barátnőm produkál.
    Esetleg valami műpina vagy szopóautomata jöhetne szóba. :)
    Ahogy többen is írták várd meg az őszi készülékdömpinget, utána válassz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák