Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz starr #87331 üzenetére

    Hát sok volt ez...de köszönöm! :R Rengeteget segítettél!
    SD kártya simán látszik a PC-n. Azzal nincs gond. Telefon is. Valahogy ez a szinkronizálás érdekes, vagy csak én hittem azt, hogy ha a két eszköz (PC - Windows phone) simán "egyben van".
    Holnap nekiesek mindennek. Megnézem alaposan a MS fiókot, Onedrive-ot a gépen, telefonon...stb.

    Kieg: igen, a telefon fájlkezelő rendben van! PC lát mindent, csak a PC-n lévő Onedrive alkalmazással nem tudom a telefont megmutatni. De a webes Onedrive rendben van. Csak nem értem, minek kellett ezt túlkomplikálni? (szerintem nem értelmes). Ennyi Onedrive "belépési pontot" még nem pipáltam. És basszus, igazad van, a telefont nem látja, de a Camera Roll mappa ott van most is az Intézőben, ha rámegyek, akkor írja, hogy csatlakoztassam... Berosálok. Szép kis kavarás, no meg user hiba (én). Nem gondoltam volna, hogy így meg van kavarva...

    Plazmacucci: régóta WP telefonom volt, persze kérdeztem itt is, de 10-ből 8 tag elégedett volt a 650-el. Mindegy, holnap átnézek mindent.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák