Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztyepadzso

    őstag

    Sziasztok,


    A következő problémám van, lehet, hogy ti is talakoztatok vele:
    Minden fényképem szinkronizálódik a OneDrive-ba a telefonról, már lassan 6 éve, és az 1TB-os csomagom van(most 12% van tele).

    Most egy Huawei P30 Pro-t használok, Android 10-el, a programnak pedig töltéskor, Wi-Fi-n szinkronizálnia kellene. De nem teszi, hanem ezt írja, hogy nincs kapcsolata. Pedig van, manuálisan fel tudom tölteni a képeket, wifin meg mobilneten is. De magától nem akar, pedig ezt tette 6 éven át, és most nem történt semii, ami miatt ezt neki abba kallene hagynia.

    Felvettem a kapcsolatot a Supportal is, jelenleg a fejüket vakarják, csak van egy kb 7 órá időzóna eltérés, ami miatt kicsit döcögős a dolog.

    A OneDrive futhat amikor akar, engedélyezve van, fel is dobálhatja az értesítőit lelkesen. Minden kapcsolattípus engedélyezve van. Látom, amikor elindítom, hogy ő "akar" szinkronizálni, megjelenik egy pillanatra a jele, aztán kiírja, hogy nincs hálózata.
    Kimásoltam a Camera roll-ból a Videófájlokat, hogy a méret szignifikánsan (-30GB) csökkenjen a darbszámmal együtt(-1000 db), nehogy az legyen a baja.

    Próbáltam mobilnettel, töltésidőn kívül, minden kombinációban.

    Beléptem, kiléptem, újratelpítettem, telefont újraindítottam, cachet töröltem.

    Találkoztatok esetleg ilyen problémával? Van esetleg ötletetek, hogyan lehetne rávenni a szinkronizálásra?

Új hozzászólás Aktív témák