Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Partyface007 #58707 üzenetére

    Köszi a választ!

    Nekünk, a családnak nagyon betett ez a frissítés, mind a PC-ken, laptopokon, mind a három telón. Lényegében semmi sem működik, legalábbis nem úgy, hogy ne tépjük a hajunkat...Az már csak hab a tortán, hogy közben az én telóm még el is tört...
    Az igazság az, hogy nem csak a Defender borított ki, hanem a teljes Gépház, lényegében már semmi sem maradt a régi vezérlőpultos rendszerből. Ami még rendben lenne, de a gépház eleve egy csomó mindent már nem enged állítani. Az is nagyon szuper, hogy engem, mint egyetlen felhasználót, és rendszergazdát nem enged törölni egyszerű mappákat...
    A Defender törlést lehet, hogy megteszem (köszi, hogy leírtad, hogyan kell), de a Feladatkezelő szerint semmi sem használja a procit, meg a memóriát, ellenben a gép ezerrel dolgozik, ez jól hallható. És ez megy minden bekapcsolás után minimum másfél óráig. Utána viszont az idő múlásával, egyre több rendszermemóriát használ a gép, még akkor is, ha órákig hozzá sem nyúlok. Amikor egyszerre meg van nyitva Photoshop pl. a Lightroommal, akkor időnként egyszerűen lefagy, mert elfogy a memória, ami korábban sosem fordult elő. Alapból kb. 0,8-1,0 GB-tal több memóriát használ a gép alapjáraton... De a Feladatkezelőben semmi kirívót nem látni...

    Azért köszi... (már sajnálom, hogy tavaly ismét windowsos gépre fejlesztettem, és a telómat is olyanra cseréltem. Most minden egyszerre szart be. Ha ezt tudom, akkor tavaly almára beruháztam volna...én lényegében fotós, videós munkára használom a gépet - néha zeneszerkesztésre - semmi játék, ez nagy hiba volt...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák