Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alveus

    tag

    válasz King Unique #135250 üzenetére

    Most komolyan, elolvasod amit irok, vagy csak nyomatod rá a választ? Na akkor most mondatonként válaszolok.

    Igen, "azt" a részét valóban jobb itt nem feszegetni, mivel otthoni LTSC használatnál nyilvánvaló, hogy miről lehet szó. <-- bukó, céges laptop, tehát jogtiszta.

    Beállítható ám a Pro kiadásnál is, hogy ne telepítsen/frissítsen automatikusan eszközillesztőt, csak ezért felesleges Enterprise LTSC kiadást használni. ;) <-- idézet saját magamtól: "Imádom mikor a friss videókártya drivert lecseréli valami régebbire annak ellenére, hogy be van állitva, hogy ne telepitgessen önállóan drivereket, majd én szépen megoldom :) "

    Hát azért ha a reális esetet nézzük, akkor a céges IT vsz tudna vele mit kezdeni, de mivel itt a leírtak alapján ilyenről szó sincs, ezért ez az opció értelemszerűen kiesik <-- kiváncsivá tettél, hogy azon kivül, hogy neki állna netet turni és kitotozni melyik kavart be.

    Valamint ha az előzőleg javasoltak nem oldották meg és nem ismert, hogy pontosan milyen frissítés (driver / havi CU / egyéb?) <--- legelső szösszenetben irtam hogy windows frissités, nem driver, nem egyéb, és irtam hogy nem figyeltem a számát csak restartolta a gépet.

    Egyébként általános, otthoni használatra nem javasolt az Enterprise LTSC kiadás, de mindegy. <-- ki beszélt általános használatról? Itt arról van szó, hogy windows frissités után, a gépházat nem lehet megnyitni. Ezt nem befolyásolja, ha szomszéd Gizike akarja használni, vagy éppen az Józsi az atomfizikus. Az ltsc verzió elvileg arról szólna, hogy hosszan támogatott, és STABIL! nem véletlen kerül 120ezer forintba 1!! licensz. Na itt most a stabilitás bukott.

    Én ennyit kérdeztem, találkozott-e vele valaki, igen, nem? Nem, ok. Ennyi lett volna a dolog, erre, itt elkezded mantrázni a microsoft reklámkampányát, hogy miért nem jó használni, meg hogy biztos tört verzió stb, nem ez volt a kérdés. Köszi, hogy válaszoltál, továbbiakban zárjuk le a dolgot, mert egyetlen link volt az ami a kérdéssel foglalkozott, a többi már csak enyhe célozgatás. És ha esetleg neked lett volna igazad, és nem hivatalos forrásból lett volna a program, az akkor se a te problémád :)

Új hozzászólás Aktív témák