Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Geth #154366 üzenetére

    Ez a magyar cikk: Hibás Windows 10 frissítést szállított a Microsoft, de hónapok óta nem hajlandó javítani
    Ami erre a külföldi cikkre hivatkozik: Windows 10 KB5034441 0x80070643 not fixed even after three months

    Az egy furcsa paradoxon, hogy mivel új funkciók nem érkeznek a Windows 10-re már jó ideje a javítások pedig (eddig) úgy ahogy szivárogtak, ezért egyre stabilabb és megbízhatóbb is lett a WIndows 10. (sokszor az újítások barmoltak bele sokak rendszerébe)
    Az emberek nagy részét pedig nem az újítások hanem a stabilitás érdekli tehát azzal, hogy nem tesznek bele újításokat, finom "reszelések" pedig azért még érkeznek a rendszerhez a felhasználók többségének kedveznek ergo így még növekedhet is a Windows 10 iránti bizalom, és nőhet a népszerűsége. (Ellentétben a WIndows 11-el ahol sokan aggódnak, hogy egy nagyobb frissítés/újítás után mi xaródik el.

    Ez a jelenség nem ismeretlen a Microsoft-nak sem, ugyanez volt anno a Windows 7 vs. 8 8.1 és a Windows 7 vs. 10 között is.

    Konklúzió: valamit lépni kell, és persze lépnek is:
    - xarnak a frissítés javítására sőt ha jól tudom vissza se vonták (bár ezt te lehet jobban tudod) tehát ha most egy friss rendszert tolnék fel akkor is jöhetne ez a hibás frissítés és a "hiba" maga
    - a legújabb (ha kell erről is linkelek cikket) az, hogy már teljes képernyő reklámmal azokat is zaklatják (a cikk szerint én még nem találkoztam vele) azokat akiknek egyáltalán nem kompatibilis a számítógépe a WIndows 11-el és arra kéri/utasítja/szuggerálja hogy vegyen új számítógépet.

    Lehet elküldöm a Redmondiaknak a számlaszámom, hogy arra utalhatják egy új Windows 11 kompatibilis PC árát. (az én esetemben CSAK új alaplap, új RAM, új proci kell, ez a minimum , de lehet kell új proci hűtő, nem ártana egy új tápegység és akár még ráadásként egy számítógép ház ;]
    MIvel a VGA-ám sem új azt is hozzácsaphatják valami friss középkategóriásat.

    Ha ezt megteszik, akkor leborulok a Windows 11-ük előtt, ez nem vitás, mint azok a sztárok akik a hüvelygombakrémet reklámozzák jó pénzért. :DDD

    mottóm: "van az a pénz"

    (u.i.: addig nem kotorásszanak a zsebemben)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák