Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Lauda #110040 üzenetére

    "Nem, ez nem igaz."

    Nálad az éppen futó Win talán egyenlő a külön bootolt WinPE környezettel? Szóval ebből megint csak annyi igaz, hogy Windows alól van elindítva a folyamat, ellenben teljesen végrehajtva nem...

    "Ez sem igaz."

    Lásd az előbbit, valamint előzőleg szintén le volt írva, mire vonatkozott az alapesetben.

    "ahhoz külön bootolt WinPE/WinRE live rendszer kell.

    Szintén nem igaz, a macrium mindent megcsinál."

    Talán a linkelt videóban nem kell újraindítás, nem kell WinPE környezetbe lépni és onnan bootolni, hogy végre lehessen hajtani a műveletet? De, szóval ami írtál, abból max. annyi igaz, hogy a telepített Macrium adja hozzá az alapot, viszont a többi nem...

    "Ez így van, nem állítottam az ellenkezőjét."

    Nyilván nem, mert úgy látszik nálad ez az információ eleve nem volt meg és az eredeti válaszodban sem hívtad fel rá a fórumtag figyelmét, csak lazán bedobtad, hogy nem kell ahhoz semmi, megy az simán Windows alól is, meg akkor biztos mindig, minden helyzetben... Holott ez ilyen formában nyilván nem igaz, max. csak részben, az utóbbi meg eleve nem.

    Mint írtam, tudtam erről és már próbáltam, valamint a Windows boot menühöz hozzáadás lehetőségét is, szóval nem írtál újdonságot. Az eredeti válasz meg pusztán egy kiegészítés akart lenni, te értelmezted félre és kezdted el ide-oda csűrni-csavarni... Szóval inkább te vegyél vissza magadból és ne akard már pont nekem megmagyarázni, hogyan kell használni azt a programot. Vagy ha annyival jobban értesz hozzá, akkor legközelebb lehet válaszolni a Macrium Reflect használatát érintő egyéb kérdésekre is. Illetve az 1-2 tőmondatos válaszok helyett lehetőleg bővebben, informatívabban kifejtve, hogy a kérdező számára is egyértelmű legyen. Valamint az ilyen eseteknél, mint a mostani felhívni a kérdező figyelmét ez egyéb eshetőségekre is, hogy ne utólag érjék meglepetésként...
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák