Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Köszi a segítséget srácok, sikerült! Visszaállt a 1809, be is állítottam a halasztást, és minden rendben. Amúgy csak azt a nagyon egyszerű dolgot kellett volna korábban leírnotok, hogy ott ahol 8 napra tudok halasztani, görgessek lejjebb. Eddig egyszer sem tűnt fel hogy lehet, talán a sötét téma miatt ilyen láthatatlan.
    Mondjuk azzal még mindig nem békültem ki, hogy mitől kéne Átlagos Ottónak tudnia, hogy visszaállítás után, húzza ki a netet, állítsa be az ütemezést, és utána engedje a gépet a netre. Életszerűtlen és nevetséges 2019-ben. A visszaállítás után 5 másodperccel a Gépház, Windows Update felületén voltam, de már letöltés fázisban volt a dolog, leállító gomb nélkül. Ha szerintetek ez így jó, ti tudjátok...

    A 1903-as verzión előjött rendellenességek és unszimpatikus dolgok:
    Darabosan megnyíló Start menü.
    MS játékban többször szürke képernyő, a legújabb driverrel is.
    HDMI-n véletlenszerű hang recsegés és enyhe villódzás. A szoftvereken kívül, a kábelt is ellenőriztem, de tök felesleges volt, mert 1809-en és Win7-en is minden rendben vele.
    Az értelmetlen, bár kikapcsolható "nem küldünk értesítést" értesítés, gyakori feltűnése.
    Sötét témánál kevésbé átlátszó Start menü, és világosabb az egész téma alapból.

    A visszaállításnak egyetlen negatívuma volt. A tegnapi Forzás haladásom buktam. Ez kb 5-6 autót, és nagyjából 2 órányi versenyt és egyéb, már teljesített feladatot jelent. Mindegy, ezt benyelem, tanultam a történetből. :W

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák