Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Jazz #52650 üzenetére

    Igen, így már érthetőbb, csak fentiek alapján nem volt egyértelmű.
    Classic Shell valóban sok mindenre jó, többek között Metro háttérbe szorítására is, de egyrészt 8.1-ben is be lehetett állítani asztalra bootolást, másrészt 8.1 U1-ben meg már maga beállítja érintőképernyő híján.
    Azért azzal vitatkoznék, h a kezdőképernyőre csoportokba rendezett program csempék indítása ne lenne ugyanolyan gyors, átlátható, mint a start menüben, v még jobb is. Aki használja, attól még végezhet ugyanolyan komoly munkát rajta, ez a "games email web" ebben a formában túlzás...De tökmindegy, mert asztalra rögzítés, tálca itt is adott és eddig is mkinek ott volt a lehetőség felrakni egy start menüt a sok ingyenesből.

    Ötletes ez a Win7-es szuper mappa --->"Isten mód" :K , Win8-ban van-e ilyen azt nem tudom. :N
    Viszont szerintem az átlag felület, mind a 7-es, mind a 8/ 8.1 esetében bőven elegendő a komolyabb munkákhoz is, nem értem minek kéne a rendszer legmélyére nyúlni ahhoz, h hatékonyan lehessen használni, mire kéne :F
    Amúgy ilyen célra meg tényleg a Linuxok valók, azokat kedve szerint tákolhatja, farigcsálhatja az ember. :D

  • King Unique

    titán

    válasz Jazz #52650 üzenetére

    Az Isten üzemmód működik eme cikk alapján, nem csak Win7, de Win8/ 8.1 alatt is.
    Tetszőleges helyen új mappát létrehozunk és átnevezzük a következőre:
    GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

    Valamint, ha nem az asztalra tettük (mint én), természetesen létrehozható parancsikon is, de rögzíthető a kezdőképernyőre is, ami talán (nekem) még kényelmesebb:

    Bár én azt hittem, h minden helyen megjelenik majd valami + menüsor, speciális kapcsolók stb., de igazából csak arról van, szó, hogy kapunk egy vezérlőpulthoz hasonló, aprólékosan lebontott beállítási felületet.
    Szóval szerintem nem akkora durranás, de akinek kedve van, kipróbálhatja. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák