Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thunder1991

    tag

    Sziasztok!

    Remélem tud valaki erre megoldást/magyarázatot hogy még is mivan a gépekkel....

    Van egy régebbi Dell OP755-ös PC.
    Benne egy 500GB SATA-s HDD.
    Rufussal megcsináltam rá egy Win7-et. hibakóddal megáll,azt mondja nem olvasható.
    De,még lemezről se ment fel se XP,Win7,Win8 és Win10 se mindegyikre kaptam egy szép hibakódot,miszerint nem olvasható.
    Próbáltam több OP-t is természetesen,cseréltem kábelt,meghajtót és pent is.
    Az lenne a kérdésem hogy olvasgattam...
    mbr,uefi,gtp particíó sémát de ezeket én annyira nem vágom.
    A Dell mindig hibakódott kapott,viszont az Asrock-os lapra fel ment a Win7,megy is vele,csak egy idő után kékhalált kap.
    Az Asrockos gépben egy 250GB IDE-s HDD van.
    Kaptam egy tanácsot miszerint,esetleg nem jól lett beállítva a Rufus,megcsináltam úgy egy Win7-et és fel is ment a Dell-re is mondom akkor biztosan azért kap kékhalált az Asrockos is,de hiába ment fell a Dell-re ugyan úgy kékhalált kap mind a 2 gép.
    Elvileg minden hardver tökéletesen működik,bajuk nincs.
    Most mind a 2 gépen Win7 van,de ugyan úgy mind a 2 gép egy idő múlva kékhalált kap legyen 10 perc vagy 20 perc mikor milyen kedve van.
    Az lenne a kérdésem hogy esetleg mégis hibás lenne a gépekben valamelyik hardver?
    Vagy netán az OP.rendszerrel van valami? ( De akkor mindennel baj kell hogy legyen,mert nem 1 OP-t próbáltam meg )
    És,hogy a Dell miért hibakódozott még az XP-nek is mert azt nem értem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák