Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz kraftxld #44283 üzenetére

    Nem az enyém, szülőké, akik nem fognak rá költeni, mert arra a havi 2-3 alkalomra inkább használni fogják továbbra is úgy, ahogy legutóbb megcsináltam nekik, a laptopjukon bebootolják az xp-t, és ott bescannelik, majd hálózaton átmásolják.
    Csak szerettem volna egyszerűbbé tenni a dolgot, elvégre az xp módot erre találták ki, nemde?

    Az új vásárlásától eleve félnek, win7-re átállás miatt kellett lecserélni a kb 8 éves, de egyébként tökéletesen működő lézer nyomtatót (hp laserjet 1005), ami xp felett már szintén nem megy. Vettek egy újat, amit ennek a továbbfejlesztett változataként emlegettek (hp laserjet p102), dícsértek, árban sem volt kevés (~30k), kb 3 hét után már nyikorgott, nem mindig nyomtat, stb. Már megbánták az egészet.

    Értem én, hogy fogyasztói társadalom, de nem mindig muszáj lecserélni azt, ami tökéletesen működik. Ráadásul egy olyanra, ami kitudja milyen lesz.

    Tehát van-e ötletetek, hogy miért nem hajlandó települni a program?

    ui: a legolcsóbb Canon Scanner majd 20k, nem pár ezres, havi 2-3 szkennelésért biztosan nem éri meg, akkor inkább marad a mostani módszer.

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák