Hirdetés

Aktív témák

  • Korte123

    csendes tag

    Helo

    Egy nagy gondom van a winXP-vel. :( Eddig akiket kérdeztem, még senki sem hallott ilyen jelenségről. Akkor jelentkezik először (nálam), amikor az XP úgy 9 hónapos lesz, majdnem 1 éves. Ha ki van nyitva 5-6-8 (mikor mennyi) prog (akár csak jegyzettömb, nem komoly programok), akkor a menük nem nyílnak le, helyette hang hallatszik (azt hiszem a ''hangjelzés.wav'' nevű hang). Ilyenkor új programot nem lehet indítani, vagy elindul és azonnal lefagy, de sima ablakot se lehet nyitni, (mint pl. total commanderben az Alt+F1, vagy keresés...) vagy megnyílik az ablak, de hiányosak rajta az elemek, stb... És ha bezárok X-szel egy jegyzettömböt, aminek meg kellene kérdezni, hogy ''menti-e?'' akkor nem kérdezi meg, NEM is menti le, csak eltünik, de azért a hangot kiadja, amit szokott (''felkiáltójel.wav''). Volt, hogy hallottam egy hangot (''kritikus leállás.wav''), nem tudtam mi az, majd mondta vki nekem, hogy miért nem válaszolok arra, amit msn-en kérdezett kb 20 perce. Az a hang az volt, hogy nem tudott kinyílni az msn ablak.... Szóval nagyon sok szívás van ezzel!! :( Erre az a megoldás, hogy bezárok 1 vagy 2 ablakot, akkor megint jó egy ideig, de mivel kinyitottam új 1-2 prg-t, megint kezdődik elölről, megint menüprobléma lesz, megint zárhatok be vmit, hogy ki tudjon nyílni az új vmi... :(
    Hátha valaki tudja, hogy erre mi a gyógyszer, mert nem akarom félévente-évente újratelepíteni CSAK emiatt a win-t, mert amúgy semmi más baja nincs. Viszont ha 1x a menüprobléma előjött, akkor egyre rosszabb lesz. És ez már kb a 3-dik Windows amit elfogyasztottam, és mindet emiatt kellett újratelepítenem. Miből lesz elege vajon a winnek egy idő után?
    Bárcsak lenne vmi egyszerű megoldás reinstall helyett, előre is köszönöm!!!

Aktív témák