Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    Tegnap este kicsit kalandoztam a Good Spirit Bar-ban és íme az eredmény:

    Aberfeldy 12yo: Egy csodás nedű, csodás ízekkel. Talán az est legjobb itala volt. Tipikus felföldi párlat. Kicsit sherrys de nagyon tiszta és csodás benne az összhang. Az utóillat is fantasztikus. Erőteljes és karakteres. Egy palack mindenképpen kell belőle.

    Busmills Malt 10yo: Elsőre nagyon nem ízlett. Hozta a lágy ír jelleget de az alkohol nagyon kiüvöltött belőle emiatt igen karcos volt. Végül adtam hozzá vizet és úgy szépen megnyílt. De igazából semmi extra. Az utóillat is teljesen jellegtelen már ha beszélhetünk egyáltalán utóillatról.

    Isle of Jura 10yo: Az est másik nagy slágere. Sherry és közepes füst amiben az az érdekes, hogy az utóillatnál a füst teljesen eltűnik csak a sherry marad meg. Szép hosszú lecsengés. Nem is tudom eddig, hogy maradhatott ki.

    Laphroig 10yo: Füst minden mennyiségben. Egy jó füstös whisky kétségtelen de nekem a füsthöz már kell a test és egyéb dolgok is ami pl a Kilchoman-ban ott vannak. De egy nagyon szép és kerek whisky ahol a füst ellopja a show-t.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák