Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy_cz

    senior tag

    válasz Celtis #126 üzenetére

    Itt a kétnapos generált animare xml, nézz bele, nekem elég "normálisnak" tűnik.

    apt-get install xmltv
    generálsz egy conf fájlt, aminek alapján majd generálja a csatornákat a port.hu-ról. példa conf :
    tv_grab_huro --configure
    Elkészül a conf file alapból ide: /root/.xmltv/tv_grab_huro.conf
    Ezután így kell nagyjából paraméterezni és futtatni, hogy elkészüljön az xml fájl, amit megtudsz adni a tvheadendnek.
    /usr/bin/tv_grab_huro --get-full-description --days 7 --config-file /root/.xmltv/tv_grab_huro.conf --quiet --output /root/tv.xml

    Viszont nekem ezzel hibásan hozta az ékezetes karaktereket tvheadend alatt, emiatt még itt linux alatt át kellett konvertálni utf-8-ba, az iconv segítségével.
    Ha fenntvan az iconv csomag (debian 8.3 alatt igen), akkor a következő paranccsal tudod átkovertálni:
    iconv -f iso-8859-1 -t utf8 /root/tv.xml > /tmp/tv.tmp
    mv /tmp/tv.tmp /root/tv.xml

    Tvheadend:9981 alatt az EPG beállításoknál, mindenhonnan kiszedtem a pipát, a Kodi alatt a tvheadend kiegészítő beállításoknál megadtam az xml fájl netes elérést, majd a tvheadend:9981 EPG - Module-nál kiválasztottam az XMLTV ....-ot.

    Az esetleges hibákért bocsi, nagyvonalakban ilyen jegyzetet írtam magamnak róla, szóval ennek alapján működnie kell.

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

Új hozzászólás Aktív témák