Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Mike88 #1025 üzenetére

    Töröltem mindent, alapról kezdem mindig, a webes részen még az image cache-t is. Éppen azért akartam a digis epg-t használni mert gyors és jó, nincs külön töltés bekapcsoláskor, azonnal ott van. Jó lett volna ha a logók is ott vannak, de úgy látom azt mindig betölti ( lehet ha bekapcsolom hogy gyorsítótárazza akkor jobb lesz)
    Anno csináltam magamnak kb 2 éve még a wetekhez komplett logo csomagot, de most nem találtam, nem tudom melyik vinyón lehet. De úgy emlékszem akkor simán betöltötte logos mappából és nem tvheadend webes felületen kellett állítgatnom, de lehet hogy tévedek és az még kodiban volt az iptv próbálgatásánál.
    Most éppen egy orosz rendszert próbálgatok, ott újabb Tvheadend van fent, a 4.3 akármi, ott van storage/tvh és vdr mappa is alapból.
    A "Channel icon path:" -nél ki is töltötte az elérési utat ( tegnap is ezt próbáltam tvh nélkül): file:///storage/picons/tvh/%c.png

    Most átteszem a tuneres boxra ezt a rendszert és kipróbálom, jelenleg másik boxon teszteltem.

Új hozzászólás Aktív témák