Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz VincentXxX #18 üzenetére

    Lényegében igen. Nem éppen közjegyzői jóváhagyás kell, hanem a saját hálózatukhoz tartozó úgynevezett Registrator hitelesítése kell. Vagy be kell sétálni az egyik irodájukba, ahol elvégzik a hitelesítést. Mindkettővel az a probléma, hogy ragaszkodnak a személyes megjelenéshez illetve Magyarországon jelenleg nincs egyik sem. Az egyik legközelebbi ilyen Csehországban, a másik Bulgáriában van. Nekem pont egyik sem esik útba! :(

    Sajnos az Ügyfélszolgálat engem is rosszul tájékoztatott. Amikor reklamáltam, akkor kiderült, hogy a levélben való ügyintézésre is csak akkor van mód, ha előzetesen egy Registrator hitelesítette.

    Milyen hátrányi vannak ennek (ha Formal Passport-om van, nem pedig Initial vagy Personal Passport)?
    A pénzügyi műveletek terén meg van kötve a kezünk.

    24 órás, napi, heti és havi tranzakciós limit is van, amit nem léphetünk át. Továbbá nem mindegy, hogy melyik kezelőfelületet használjuk (Mini, Mobile, Classic, Light). Függ attól is, hogy milyen típusú Passportunk van (Alias, Formal, Initial, Personal). És végül attól is függ, hogy az SMS vagy ENUM tranakció jóváhagyás szolgáltatás be van-e kapcsolva a fiókunkon.

    Ez így áttekinthetetlenül bonyolult. Szerencsére van egy nagyon jó összefoglaló táblázat, ami a Mini használata esetén bemutatja a limiteket.

    Vegyünk egy tipikus Formal Passport felhasználót, aki a Mini klienst használja és be van kapcsolva az SMS vagy ENUM tranakció jóváhagyás szolgáltatás a fiókján!

    Tranzakciós limitek
    24 órás: 600 USD/420 EUR/15000 RUB
    napi: 600 USD/420 EUR/15000 RUB
    heti: 1500 USD/1125 EUR/45000 RUB
    havi: 3000 USD/2250 EUR/90000 RUB

    A limitek egyszerre érvényesülnek. Tehát nem léphetjük át a havi limitet, még akkor sem, ha a heti vagy napi limitünk ezt lehetővé teszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák