Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anti666

    aktív tag

    válasz ATM_automata #2338 üzenetére

    Szerintem ha ez is lesz 1-2 éves, mint a 770

    Véleményem szerint ez nem konkrétan a PNA megjelenési idejétől függ, mert pl. a 770 az úgy tudom jó fél éves masina (max 1 év), de már előtte is létezett a WinCE50, mely több kütyü alap op rendszerének számított (MIO 520,720, Asus R600, stb). Ezeken a "régebbi" készülékeken nagyon sok program teljesen jól működik a mai napig, melyek a MIOpocket gárdája által vagy egyéb más forrásokból kerültek pl. napvilágra.

    A fő változás a friss kütyük területén az op.rendszer váltás. Erre kell várni, azaz arra, hogy 60-ás CE alá is kijöjjenek azon progik megfelelő verziói, melyek futnak majd az újabb készülékeken.

    Egyébként úgy látom, a legfrissebb MIOpocket már támogatja a Wayteq-et, kérdés, hogy vajon a 820-ast is? LINK
    Na persze óvatosan próbáljátok felteni! Főleg a 820-ra, mert ahhoz ROM sincs:)

    én kaptam egy moddot, ami x620-ra készült és az alapján kicsit átdolgoztam az x820-at is, de csak kicsit. XML file a menü

    A gyári keretprogit csinosítgathatod, de attól még nem fog egy progi futni winCE60 alatt. A 770 tulajok meg azt gondolom, a felsorolt valós logikus indokok miatt nem vettek x820-at.

    A GPS chip egyébként sokkal jobb benne, mint a sirf3-as a 770-ben.

    Hát nem tom, múltkor a Dohány utcában magas házak között voltam, a 820 semmi jelet nem talált, miközben a 770 meg igen.

    Ár: 770BT-t ahol láttam még ott 32-33eFt-ot kértek érte, x820-at pedig 22-ért vettem a héten.

    Ad1: a jót meg kell fizetni:) Másrészt egy nagyon keresett kifutó darab, nem csoda ha felment az ára. Ad2: amikor én vettem, a sima N770 23500 Ft-ba került! (A BT-FM verzió meg, amit végül is megvettem, az meg 27300 FT-ba!) +TMC antenna hozzá 5K.

    Ha valaki komolyabban nekiesne az x820-nak szerintebb többet lehetne kihozni belőle hosszútávon, mint a 770-ből.....

    Ehhez csak 1 dolog kell szerintem, vmilyen módon, futtatható programok kellenek a WinCE60-ra. Plusz vkinek összedobnia 1 shellt, bár lehet a MIOpocket gárdája majd ezt megteszi, nem tudom. De még a fentiek bekövetkezése után sem fog javulni az akksi, a fény és hangerő hátrány. Egyedül a nagyon kedvező ára és a 770 sikere tartja szerintem jelenleg a piacon a 820-at. De lehet hogy én tévedek:)

    [ Szerkesztve ]

    A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

Új hozzászólás Aktív témák