Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz snowdog #2727 üzenetére

    Ezt én megint takarózásnak érzen. A frissítéseket a naviextras.com-on érhetem el, tehát nem az biztosítja, akitől vettem, nem az importőr vagy a gyártó. Én nem gondolom ingyenesnek a frissítéseket, továbbra is azt gondolom, hogy ez nem egy ingyenes szolgáltatás, hanem a készülékbe épített szoftverrel együtt megvettem.

    A másik, hogy a NavNGo látva amiket írtál biztos, hogy nem engedi meg azt, hogy mindenki "olyan feltételekkel árulja a gépét, ahogy neki tetszik." A térkép szoftver az ővé, Ő frissíti és az ő szerzői jogai védik, ha már bele akarunk menni a jogi háttérbe is. Tehát azért ő felel, meg azért is ami infók a szoftverben vannak.

    Ez egyébként egy végtelen beszélgetés lenne a témában. Én nem látom azt, hogy szeretnének megoldást kínálni a warez mentesítésre igo ügyben, te meg azt mondod, hogy nem is feladatuk és ingyen mit vár az ember. Szerintem mapnapság kevés az, hogy eldnak valamit aztán sorsára hagyják és PNA piacon én azt látom, hogy ez eléggé jellemző IGO ügyben.

    [ Szerkesztve ]

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák