Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    válasz PAtr0n #333 üzenetére

    Olyan volt hogy vadász volt feltöltésen a kifutón amikor jött egy ellen bombázó (asszem PE-2 volt). Valahogy átcsúszott a mi vonalunkon, én voltam az egyetlen aki elkezdte üldözni de má nem értem utól és sikerült lebombáznia a földön álló gépünket.

    Azért is izgalmas a HB mert csak egyetlen repülőd van. Ha lelőnek, nincs másik gép :) És természetesen könnyebben lelőnek mert valóságosabb a sérülési modell.

    [ Szerkesztve ]

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz PAtr0n #333 üzenetére

    Aki nem tudja mit kell csinálni az már arcade módban sem tudja letenni a gépet. De elég ha a pilóta életben marad és a feltöltés/javítás végeztével visszarakja a kifutóra a játék, mindegy mennyire verte oda a kifutóra és sokan ezzel meg is elégszenek.

    Szerintem sokan azt sem tudják, hogy a terelőlapoknak nem csak "combat" és "rised" fokozata van és azt sem, hogy meddig kéne fékezni a gépet, hogy ne ugorjon vissza a talajról mikor leérinti. De sokan ott is hibáznak, hogy veszettül fékeznek a földön és nem engedik el időben, ekkor átbukik a gép (főleg az orrmotorosok).

    Nem tudom mit tennének ha még olyan időjárási elemek is lennének, mint a szélnyírás vagy a jegesedő szárnyak. :D

    De azért szerencsére sokan vannak akik tudják mit kell tenni, mert odafigyeltek a tutorialra, ami egyébként sokkal informatívabb és hasznosabb, mint amit a World of Tanks volt képes felmutatni laza 2 év után (addig nem volt semmi ami bevezetné a kezdőket a harckocsi hadviselés alapjaiba, csak pár videó), de az sem lett túl informatív.

    Tetszik a War Thunderben, hogy kicsit jobban istápolja a kezdőket, egyelőre meg is látszik, sokkal kevesebb a teljesen káposzta a WoT-hoz képest. Ez persze részben annak is köszönhető, hogy kevesebben is játsszák, de azért bízom benne, hogy itt később is kevesebb marha lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák