Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Imilenni #10718 üzenetére

    A T-44-122-esre egyszer meccs után pörgetett ki egy 75%-os kedvezményt, az megvettem azonnal, mert korábbi Golden Wagerből volt 1.300 aranyam, a tank így meg 1.223 Gold-ba került. Próbáltak lebeszélni akkori klántársak róla, hogy lassú az ágyú töltésem satöbbi, de jól jártam, hogy nem hallgattam rájuk, mert ha tudsz úgy játszani, hogy 26-27 sec a töltése, akkor egy marha jó tank, mozgékony, erős és gyors. A közel 3 év alatt, mióta megvan, nyáron lett meg rá az Ász legénység, így 23,4 másodperc az újratöltése. Ennél kevesebbet nem lehet kihozni belőle. De ha tudod, hogyan kell vele játszani, helyén kezelve a nagy töltésidőt, 6-7 kill egy Reál tank meccsben lazán hozható vele. Itt például 7 kill jött össze vele, nem haltam meg

    A Ru 251-est akkor vettem meg, amikor a teljes német ágra volt 50%-os akció, a prémium tankokra is. Szintén volt tartalékolva Golden Wager-ből szerzett arany, így abból vásároltam meg. Papír tank, cserébe marha gyors, mozgékony, az ágyúja kiváló (320 mm átütésű HEATFS és 123 mm átütésű HESH, mindkettő jó lőszer). Mostmár tudsz vele spotolni ellenséget is valamelyik frissítés óta, valamint a fedélzeti géppuskája repcsik szedegetésére is jó. Szintén jó vétel volt.

    Aztán eszembe jutott, hogy vettem tavaly egy M46 "Tiger"-t is, arra is 75%-os leárazást pörgetett ki egy meccs után, ekkor is volt Wager-es aranyam, megvettem. Ez a tank is jó, jó ágyúval és lőszerrel, mozgékony, jól gyorsul, csak mivel 7.0-ás a BR-je, engem sokszor 8.0-ás ellenségekhez tesz be, azok ellen meg nem nagyon való. 6.7-ben tökéletes lenne az M46 "Tiger", mert 7.7 ellen még elbírna

    Lényegében ami van prémium gépem, mind Wager-es aranyból van, egy fillért nem fizettem értük :D
    Szovjet B-25J, amerikai A6M2 Zero, Ru 251, T-44-122, M46 "Tiger"

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák