Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz xpedient #948 üzenetére

    Nekem jól szuperál (üzemszerűen, a többit lásd lejjebb :D ). Az érzékelés a képernyő felső harmadánál működik. Ahogy a proximity szenzor is mindig közvetlenül a kijező fölött van.

    Egyébként rá kell keresni a proximity touchscreen kifejezésre és lesz találat bőven.
    A lényeg, hogy a kapacitív kijelzőt nem kell megérinteni ahhoz, hogy érzékeljen. Egy nagyobb vezető felület (az arcunk, ugye) közelsége már érzékelhetően megváltoztatja a gerjesztett elektromos mezőkett. Eléggé ahhoz, hogy proximity szenzorként működjön az érintőkijelző.

    VISZONT (ezeket több részletben írtam :D ):

    Most elkezdtem kísérletezni és stabilan tudom produkálni a hibát :D Ha sokszor kapcsol ki-be az képernyő telefonálás közben akkor tutira beakad egy idő után. És ilyenkor csak az akku-ki-be segít. Lehet, hogy 20 perc várakozás is :D

    Pofám leszakad, fel akartam venni videóra és nem volt hajlandó beragadni. Jó negyedórával később egyből sikerült befagynia!!! Hang nincs, mert az egyből befagyásnál kiszakadt belőlem a kultúra :DD

    egyből: .avi
    2 percig semmi: .avi

    Az a baj, hogy most megint hajlamos vagyok szoftveres hibára gyanakodni, csak éppen kernelszinten. Valami nem jól van kezelve, vagy valahol beragad. Hardveresen ilyen hiba eléggé érdekes lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák