Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz sumsang #6703 üzenetére

    De amit itt taglaltak a többiek, hogy butatelefonról hívni 21-es körzetet, ami a saját szerveren van beállítva és vonalbontás után nyitna egy voip vonalat a telefonszám azonosítás után irányunkba (1. acc), majd arról indítva a hívást bepötyögi az ember a hívandó fél számát (2. acc) attól még működhet a budegtvoip-os telefonálás, mert nem "igazi" callback, hanem a 2 különböző acc lenne összekombinálva a 21-es virtuális vezetékes számmal és a bérelt/saját szerveren leprogramozott hívási lehetőséggel...
    (bár számomra az is rejtély, hogy a 2. acc hogy tud úgy belépni a történetbe, hogy az 1. acc hívása után indul. Igaz írtátok hogy a 2x percdíj ugyan úgy megmarad, mint a "hagyományos" callback esetében...)

    Szóval a 3,3x2=6,6 (budgetvoip) vagy a 4x2=8 Ft (FVD) hívás percdíj butatelefonról még működhet(ne). Kiiktatva a voip szolgáltatók callback esetén felszámított 3,9 €centes kapcsolási díját...

    Ezért is érdeklődtem, hogy hogy áll az ötlet...

    Az én fejemben ez most így áll össze, illetve nem áll össze, ha hülyeség és megint nem értem, akkor kérek javítást... ismét...

Új hozzászólás Aktív témák