Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seniman

    addikt

    válasz hszilard666 #31932 üzenetére

    Hozzá értő emberek,normális cuccokból építették,persze hogy jól teljesít.Ez nem vékony aluradis,ötös csőcsonkos,zörgő pumpás ipari hulladék.

    PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

  • carr

    őstag

    válasz hszilard666 #31932 üzenetére

    Egyrészt nem értem, ha 12 éve foglalkozik valaki hardverekkel, meg vízhűtéssel, akkor hogy van ennyi esze, hogy meg sem nézi, h van e valami út a hátulján a nyáknak, másrészt meg az asrock miért ilyen agyatlanul tervez alaplapot?
    Megvan a helye a víznek, mégsem teszi arrébb a mérnök a francos kis elektron-sztrádákat.
    :W

    360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

  • Yllgrim

    őstag

    válasz hszilard666 #31932 üzenetére

    En is azt hittem, megoltem a Z97 OCF-et, de nem, csak a memoriakat, de azt majd mindjart, par kep akkor ha mar megigertm, elkeszult a cucc :)

    A tegnapi "spoiler" utan kis beszamolo es a konkluziok :)

    Szoval megjott "minden" igy nekiestem ugy szerda magassagaban, szepen megfontolva haladtam, elso nap meg is lett a szetszedes darabokra es az also meg az elso 2-2 venti beszerelese:

    Kezdetek

    Kipucolva

    Noiseblockerek epulnek korbe

    Bekerult a radi, CPU block es a pumpa (jobb alul).

    Fury X elokeszites es szereles, ez a masodik este masodik felenel kezdtem

    A 4 fo csavar egyik feje elnyirodott teljesen, faradt voltam, nem akartam hulyeseget csinalni, azt majd masnap :) Szerencsere jo fajta muanyag volt, konnyen lejott, a csavar menten kicsit elfarasztottam...

    Vegul kimentettem az alol az atkozott pumpa alol, eleg vadul zugott es mar a javitott valtozat volt... Tiszta :))

    Elso hatso lap fent, kezdjunk vegre epitkezni is (azert itt aggodtam meg hogy nem bantottam-e meg a nyakot a Fury-n :U Bevagtam a gepbe es elkezdtem csovezni, ez mar a 3ik este olyan 11 utan :)

    Szombat reggel, sehol a futar, toltenem mar fel a rendszer, vegul megakadt a szemem a baratnom cuccain, na mondom egy-ket napra jo lesz ez is...

    Egesz jol keringtek a rendszerben :DD

    Na jo csak vizzeltem, ez ment bele :) Volt egy kis falur is, a tartaly hatso oldalan is volt egy nyilas, amit nem vettem eszre, lotyit be felul az meg megy ki hatul, vicces volt :)

    22-orat ment a gep, viszonylag hamar kilegtelenitettem de teszteltem a csepegest es minden jo lett, nem eresztett sehol.

    Es hat a memoriak, nem kovettem az esszeruseget, letakartam korbe a csatlakozokat meg a nyakot, festegettem, aztan ma reggel amikor osszeraktam nem ment a gep, volt aggodas hogy a Fury-t oltem meg, de azt gyorsan kizartam, igy vegul a memoriak voltak, 4 bol 1 mukodik... :)

    Nem baj, mar kineztem az utodjaikat, LED-es Avexir, majd jon kedden, addig 4GB-al egereszek :)

    Keszul majd egy kis video is idovel, addig is koszonom a sok segitseget meg a turelmet, meg van hatra par finomhangolas, meg a LED-eket meg kell csinalnom, de vegre megvan a vizes cucc :R

    A Vege ilyen lett

    Meg annyit, hogy a kis kuckoi lakoi szepen lassan be fogjak nepesiteni ezt a vilagot, az elso, Abaddon szepen lassan elkeszul, uj LED-ek es memoriak, akkor lovok majd egy update-t.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák