Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz DigitXT #41855 üzenetére

    Jó hát a topikot olvasva a ragasztott plexi tartályról az egyetlen fontos tudnivaló, hogy azt nem szabad venni.:)

    Valszeg itt sem lesz különbség, de ugye amíg nem próbáltam... plusz kinyomta a levegőt. Emiatt is szeretem a D5öt, a DCP2.2nél azért lényegesen egyszerűbb volt lelégteleníteni.

    rup1u5:
    coolerkit, dán, Svédországba jellemzően három nap alatt leér a cucc. Primo cső innen jó. EK / Monsoon / XSPC / Bitspower csatik vannak nekik. Jó választék.
    Inet, svéd, országon belül jellemzően egy napos szállítás. Csatik, főleg Alphacool/EK/Aquatuning van nekik.
    Komplett, svéd, egy nap szállítás, főleg EK (inkl Primochill) cuccaik vannak.
    Liontech, svéd, tőlük nem nagyon rendeltem semmit még (katasztrófa a keresőjük / oldalelrendezésük), de kb a teljes aquatuning.de választék van nekik, bónuszként németül befetchelve pár esetben.
    aquatuning.se, a német oldal svédül, nem rendeltem még tőlük. a választékuk annyira nem nagy azért a coolerkithez képest szvsz.
    cooling stuff, ezt egy ember csinálta, a jó az volt benne, hogy rendelésre kb _minden_ volt, a rossz az, hogy adott esetben pár hét volt amíg megjött mondjuk az EKtól a cucc. épp szünetel.

    szvsz coolerkiten nézz körbe, bár inet/kompletten néha egész jó akciókat ki lehet fogni.

    Frenky89: Alpha radikat könnyű átszellőztetni, szvsz vedd meg nyugodtan a 60ast.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák