Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Joshi #33087 üzenetére

    A furyval kapcsolatban így gondolkodom, hogy lecserélném a gyári megoldást. Még amikor erről szóltak a hírek, olvastam, a gyári max addig marad, amíg az annak lecseréléséhez szükséges darabok is megérkeznek. Egy percig gondolkodtam kompaktban. Amíg el nem kezdtem olvasni a témát....

    gyiku:

    Jelenleg úgy gondolom, hogy nyitott maradjon az, hogy APU vagy CPU. Mindkét esetben vizes megoldásra gondolok. Mindkét esetben a gyáritól eltérő beállításokon fog üzemelni az eszköz, és mindkét esetben a 25-35 közötti nyári maximum hőfokon szeretném max üzemeltetni (hollandiai időjárás Igaz, annyival nagyobb errefelé a páratartalom, hogy ez a 25 feletti hőfok a hollandoknak már kánikula, és munkavégzés beszüntetése...:D)
    Az, hogy kevés lesz-e az APU a FURYhoz, vagy sem, irreleváns jelenleg. Nem számít, nem az a cél. Nem FPS hajsza végett akarok FURY-t.

    Szóval ki mit mond?

    Ház ötletek? CPU blokk, FC miegymás, miket kezdjek el keresgélni az ebayen, neten?

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák