Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hellboy2387

    aktív tag

    Hali. Lenne pár érdeklődő kérdésem, a leendő rendszeremmel kapcsolatban.
    Kezdjük is talán a folyadékkal ezt "ajánlották" hogy ez elég e nekem(nem kell hogy szines legyen) ebben van e minden(korroziógátlo, algásodásgátló stb)
    Illetve olyan kérdésem is lenne hogy van nekem 2db 6850-es sappire-em cf-ben. Találtam rá blockot nem is vészes a kettőnek az ára egyben. Erről lenne szó.Nem volt még sosem ilyenem aztán valaki tapasztalat vagy egyátalán csak az hogy jó-e. A kártyát rendesen letudja majd nekem hüteni-e. nem fog-e a ram-ja melegedni vagy mittom én.
    Olyan kérdésem lenne még a végére hogy a egész rendszerre 1 darab dupla 60mm-es (12cm) es radi lenne hogy az letudná e rendesen hüteni nekem a rendszerem a radi a ház tetejére lenne rakva(kivül) úgy talán jobb is lesz a hütés. (2500k 3300@4700-on és a két kártya 775@930-on)
    Ventilátor esetleg milyen lenne hozzá a legmegfelelőbb? A keret azért véges viszont jó lenne ha minél halkabb lenne a rendszer minél jobb teljesitménnyel.
    A képen megtudjátok nézni hogy sajnos sok helyem nem nagyon van a víznek.:(
    igy nézki jelenleg a házam ebbe kéne beépiteni a vízet.

    A válaszokat elöre is köszönöm. üdv.

    mod: Pontosan ilyen a kártya6850 és hogy rámegy e a block egyátalán vagy felselegesen veszem meg.

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

Új hozzászólás Aktív témák