Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lucif-R

    senior tag

    válasz redXIII #17406 üzenetére

    Ha kibírsz kb egy hetet vagy kicsivel többet vizes rendszer nélkül akkor lesz egy olyan hogy 1.hsz és ott le lesz irva kb minden amit jelen pillanatig tudunk a vizhűtésről. Már elkezdtem irogatni de még nagyon az elején vagyok mert nem sok időm volt ( időnk mert persze hogy nem egydül csinálom... de valszeg én irom javarészét össze mert itt én vagyok a debilGrafomán... :DDD )

    Amúgy sokat lehet tanulni mások képei nyomán. Érdemes adatlapokat nézegetni, vannak nagyon csinos rendszerek egyeseknél. Meg persze van egy "Igy néznek ki gépeink" vagy hasonló topic ahol esetleg szintén keress neveket a vizesek közül és fox találni képeket. A Linken az alapja le van irva, ami már azóta sokat finomodott alakult de az elvek ugyanazok. Ha van kérdés akkor ide vele.

    fsb1000: Hát ha azt vesszük hogy erre még egy komplett rendszer ára is rájön akkor nem igazán olcsó megoldás, és a plusz táp is igen költséges azért, meg sok plusz munka van azokkal ahol szigetelgetni kell. A másik ami még pénztárca téma az maga a pleiter etetése. Szal értelme van mert ha valaki egy nagyonbika configot tunningol és nagyon sok elköltenidő pénze van akkor esetleg van értelme ilyennek ( de akkor már lehet gyári kompisat fognak venni ). Szal azt mondanám hogy elviekben sira kira jöhet, gyakorlatban meg sztem nagyon kevés ember fog ilyet venni, vagy senki. ( saját vélemény )

    P00By: Nyammi... nem rövid ennek egy csöppet a menetelése? Amúgy árban egy könyök lehet olcsóbb viszont simán lehet belőle T-t is csinálni.

    Macka: Tisztelettel közölném önnel hogy ön tisztességel lassab voltnálam... de köszönöm a megerősítést... :K

Aktív témák