Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #27848 üzenetére

    Izé, elírtam. A CPU magok a hűvösek, GPU temp adatom egyáltalán nincs is, nem hogy értékelhető.
    Most án is meglazítottam a csavarokat, lassan már a szél lefújná a csavarokat (de azért még nem lötyög a blokk, gondolom fogja a paszta és a thermal pad is, mint ragasztó), viszont képet továbbra sem ad.
    Lehet, hogy az alaplapom nyírta ki, mikor látványos füstfelhő keretében távozott az örök tuningmezőkre ? :F (Ugyan akkor került rá a blokk, mikor az leégett, de nem fordítva történt, mert a kártyán nincs égés, és az új lapot nem füstölteti.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • C^^

    őstag

    válasz janos666 #27848 üzenetére

    "...hogy miután feltette a HeatKiller blokkot, nem ad képet a kártya, és egy hiba jelző LED sem világít, ha be vannak dugva a kábelek."

    Én a múlthéten jártam így a HK blokkal. Pasztát akartam cserélni, meg kitakarítani a rendszert. Hasonló eredmény...döglött VGA... :O Pedig én is óvatosan bántam a csavarokkal, de még így is hajlítja a nyákot.
    Ma kipróbáltam egy másik gépben, gyári hűtéssel: Nincs kép, az alaplap meg VGA-ra sípol, szóval ez döglött.

    Holnap összerakom az egész gépet asztalon másik vga-val, akkor végleg kiderül, hogy mi a stájsz.

    Most még GAP-PAD-et is kell szereznem valahonnan...

Aktív témák