Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz Tim82 #38 üzenetére

    "Másrészt azért ez bizony "human error, change user"-helyzet a bankok szemszögéből."

    Meg nem jartam utana a sajat esetemnek, de ha igaz amit a srac a feljelentesben irt, es vasarlas cimen terheltek meg a kartyajat, az nem sima human error. Mivel effektive o nem vasarolt, es a PPO-nak semmi nincs a kezeben amivel bizonyithatna, hogy a tranzakciot jova hagytak nem ilyen egyszeru. Es mivel a vizsgalatot nem csak a bank folytatja le, hanem a kartyatarsasag is szerepet kap benne, szerintem korantsem remenytelen a helyzet.

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • sbazsi

    veterán

    válasz Tim82 #38 üzenetére

    Ne értetlenkedj, pontosan tudod, mire gondolok. Arra, hogy a PPO, legalábbis elvileg, lefedezte magát. És ellentétben a szobád falára kitett nyomtatvánnyal, az ÁSZF-módosítása valószínűleg jobban visszakereshető lesz.

    Ezt mégis hogy gondoltad? Az ő szerverükön lévő adat pont annyit ér, mint az én falamon lévő. Ha erről kiküldtek volna 1 levelet mindenkinek, tájékoztatják a sajtót, akkor nem lenne gond. De így annyit ér, mint a hitelesítetlen radar az autópálya mellett.

    Egyébként egy kérdés:
    Fontos, hogy a megadott adatokat a PPO semmilyen formában nem tárolja, hiszen a fizetést az OTP Bank Internetes Fizetés szolgáltatásán keresztül intézi

    Ez áll(t) a honlapjukon a bankkártya kezelés menüpontban. . Ha nekik nincs meg a kártyaadat, akkor hogy a fészkes fenébe tudták beterhelni a kártyákat?

    Ha Te voltál aznap a sokadik ilyen problémával bejövő, akkor lehet, hogy belefutottál ebbe, de ez nem bankfüggő, hanem ügyfélszolgálatos-függő, remélem, ezzel tisztában vagy
    Tudod egy étteremben a felszolgálótol elvárom, hogy ne az unott képét kelljen néznem. Még akkor sem, ha este az asszony semmire sem volt hajlandó, vagy előttem 10 idegtépő vendég volt. És ez nem étterem és pincér függő. Mint ahogy én is mosolygok a hozzám betérőkre.

  • sbazsi

    veterán

    válasz Tim82 #38 üzenetére

    Mire tudnak mutogatni? Én a szobám falára kitettem egy A4-es lapra egy nyomtatványt, hogy az új ASZF-et nem fogadom el. Mert az, hogy ott volt, az kb ennyit ért. Miről is beszélünk?

    Ne értetlenkedj, pontosan tudod, mire gondolok. Arra, hogy a PPO, legalábbis elvileg, lefedezte magát. És ellentétben a szobád falára kitett nyomtatvánnyal, az ÁSZF-módosítása valószínűleg jobban visszakereshető lesz. Így megy ez, ahogy Vonnegut mondta.

    #131 shev7
    december 3-an regisztraltam... mikor tegnap beleptem az oldalra, ott volt egy belso uzenet november 18-i datummal.

    akkor miről beszélünk? :F :F

Új hozzászólás Aktív témák