Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz sbazsi #60 üzenetére

    Ezt mégis hogy gondoltad? Az ő szerverükön lévő adat pont annyit ér, mint az én falamon lévő. Ha erről kiküldtek volna 1 levelet mindenkinek, tájékoztatják a sajtót, akkor nem lenne gond. De így annyit ér, mint a hitelesítetlen radar az autópálya mellett.

    Nem egészen ugyanaz a kategória. Ugyanis valószínűleg naplózva van, mikor került ki az ÁSZF-módosítás stb. Már párszor leírtam, hogy szerintem az elégtelen tájékoztatással (hogy az ÁSZF-módosítást sunnyogva tették meg) lehet őket megfogni.

    Tudod egy étteremben a felszolgálótol elvárom, hogy ne az unott képét kelljen néznem. Még akkor sem, ha este az asszony semmire sem volt hajlandó, vagy előttem 10 idegtépő vendég volt. És ez nem étterem és pincér függő. Mint ahogy én is mosolygok a hozzám betérőkre.

    De, ez pincérfüggő. Sajnos. De nem "étteremfüggő", erre próbáltam utalni, párszor már...

    Jaffafa:

    Gondolom te is bankban dolgozol, méghozzá Magyarországon, mert a hozzászólásaidból látszik, hogy nem tudod mit jelent az, hogy ÜGYFÉL.

    A hozzászólásodból az látszik, hogy nem tudod, hogy mi az, hogy SZEMÉLYESKEDÉS (de alkalmazod). ;)

    Egyébként igen, bankban dolgozom, Magyarországon, ezért éreztem azt a meglehetősen hülye késztetést, hogy leírjam a topikban, hogyan lehet kivédeni az ilyesmit és miért van a bankok keze valamennyire megkötve ilyen esetben, mert hátha segítség - teljesen feleslegesen, mint a mellékelt ábra mutatja. Ha én lettem volna az ügyfélszolgálatos helyében, eszem ágába nem jutott volna olyat mondani, amit Sbazsinak mondtak, én kapásból továbbítottam volna a bankkártyás kollégáimhoz, hogy megtegye a panaszát (mert ebben nem én lettem volna illetékes). És ezért is mondtam, írtam, hogy igen, indítson azzal, hogy panaszt akar tenni, mert a banknak akkor kutyakötelessége tőle felvenni azt és elindítani a vizsgálatot.

    De mivel a frissen kikiáltott ellenség előörse vagyok itt, gondolom, ezért be is fejeztem itt a szájtépést.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák