Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz liszi70 #2954 üzenetére

    Hát én ezt szoktam letölteni:

    full release

    Feltéve, hogy windózt használsz. Asszem semmit nem is kell telepíteni, egyszerűen csak bemásolod a 7z tartalmát egy ffmpeg mappába, aztán azt megadod a környezeti rendszerváltozóknál, hogy ha tetszőleges mappából akarod a programot indítani, akkor is megtalálja.

    Windóz gomb a billentyűzeten + R (futtatás ugye) és oda beírod, hogy SystemPropertiesAdvanced

    OK után Környezeti változóknál a Rendszerváltozók PATH részénél be kell írni az exék elérési útvonalát.

    ffmpegnél ugye <az ffmpeg mappája>\bin nyilván te tudod, hogy hova fogod telepíteni.

    Aztán az összefűzendőknél:

    ffmpeg -f concat -i "reszek.txt" -c copy "osszefuzott.mp4"

    Magába a reszek.txt fájlba pedig csak a fájlneveket az összefűzés sorrendjében így:

    file 'resz01.mp4'
    file 'resz02.mp4'

    (nem tudom milyen kiterjesztése van a fájljaidnak, értelemszerűen átírod rá.

    De hangsúlyozom, hogy ez kizárólag azonos kodekkel kódolt, azonos bitrátájú, felbontású, fpsű lényegében mindenben megegyező paraméterű videokkal működik! Ellenkező esetben tudtommal egyéb paramétereket is igényel vagy egyszerűen automatikusan újrakonvertálja az összes részt valami általa legoptimálisabbnak vélt formátumban.

Új hozzászólás Aktív témák