Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Adi #107 üzenetére

    Érdekes, én még élek :))

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Locsolóversek:
    (nemsokára úgyis aktuális:)

    Én kis féreg
    hol betérek
    tojást kérek
    hol nem adnak
    mind meghalnak.

    ----

    Zöld erdőben jártam
    részeg vagyok hánytam
    el fogok dölni
    nesze bazzeg kölni!

    ---

    Trágyadombon él a bögöly
    meglocsollak meg ne dögölj.
    -----

    Zöld erdőben jártam,
    Zöld levelet láttam.
    Elszívtam! Bejött!

    ----
    Zölderdőben jártam véled
    Kezem erre-arra téved
    Úgy éreztem, nem vagy nedves
    Meglocsolhatlak-e kedves?

    --

    Józsi vagyok szép és laza
    locsoljak vagy menjek haza?

    --

    Zsigulival jottem,
    tele van a csomagtartom szerszamokkal,
    szabad e locsolni?

    --

    Sivatagban jár a teve
    Tele van a töke vele
    Nálam van a töke leve
    Meglocsolhatlak-e vele?

    --

    anyam tyukja baszik tojni,
    azer jottem locsolkodni

    --

    Ajtófélfán szaros gatya,
    Meglocsollak büdös banya

    --

    Zöd erdobe vótam
    Adj egy sört, oszt jó van.

    --
    Piros golyó, zöld golyó,
    Meglocsollak, vén tojó!!!

    --
    Piros tojás, fehér nyuszi, ez mind csak maszlag!
    Gyere kislány, utána megbeszéljük.

    --
    Sivatagban él a teve,
    locsolkodni jöttem, he-he.

    --
    Dörmög a medve,
    Viszket a segge,
    Meg akarja vakarni,
    Szabad -e locsolni?

    --

    Zöld erdoben jártam,
    Elszállott egy sirály,
    Locsolkodni jöttem,
    Hö, király!

    --

    Kék az ibolya,
    Kék az ég,
    Kék a tököm,
    Mi kell még?


    Kocka ez a cukor,
    kakas mondja: kukor

    --

    Zöld erdőbe vótam,
    sz*pjá le oszt jóvan!

    --
    Ajtó mellett állok
    Piros tojást várok
    Ha nem adtok piros tojást,
    Oda is pisálok

    --
    Arok partjan doglott lo.
    En vagyok a locsolo.

    --
    Szomjas vagyok!
    Locsolhatok?

    --
    Falu végén templom,
    Locsoljak-e? Nemtom...

    --
    Zöld erdőben van jó kedv,
    Ott lakik a barna medv!
    --

    zöld erdőben jártam,
    atombombát láttam,
    fel akart robbani,
    szabad-e urópa


    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A tegnapi legjobbak:

    - Milyen messze van az akvárium az istállótól?
    - Hallótávolságnyira.


    - Mi a különbség a méh és a darázs között?
    - A darázs nem gyujt vasat.


    - Milyen az abszolút vasutas házaspár?
    - Eva Peron-Charlie Sheen.


    - Mi az: nagy, szörös és ha felizgatják akkor feláll?
    - Medve


    - Hol alszik egy fél tonnás gorilla?
    - Ahol akar.


    - Doktor úr, valahányszor tüsszentek, orgazmusom van.
    - Szedett eddig valamit erre a problémára?
    - Aha, borsot!


    A jó tündér azt mondja a gonosz kismalacnak:
    - Teljesítem 2 kívánságodat.
    - Legyen három! Hiszen mindig 3 szokott lenni!
    - Na jó. Akkor mi lesz a második?


    Egy fickó bemegy egy észak-ír kocsmába.
    Rögtön meg is kérdik tőle:
    - Maga milyen vallású ?
    - Zsidó vagyok !
    - És milyen zsidó ? Katolikus vagy protestáns ?


    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    - Mint mond a rasta, ha elfogy a joint?
    - ???
    - ''Mi ez a szar zene?''

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Miért kell az Intelnek sürgősen átállnia a 300 mm-es szilícumlapokra?
    Mert 200-on nem fér el a ''Madison'':)

    Így leírva gyengus, de amikor eszembe jutott egy hír olvasásakor, akkor tetszett. A hír mellett a promo-ja: 1/2 Billion transistors!!! Tisztára, mint a Sokol rádió: 7 tranzisztor!!!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Hogy köszönt a programozó rég nem látott barátját?

    - 1024 éve nem láttalak!

    :DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A halasz hazater fatorzsbol vajt csonakjan es talalkozik egy kulfoldi piackutato szakemberrel, aki ebben a fejlodo orszagban dolgozik. A piackutato azt kerdezi a halasztol, hogy miert jott haza olyan koran. A halasz azt feleli, hogy
    tovabb is maradhatott volna, de eleg halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a csaladjarol.
    - Mivel tolti az idejet? - kerdezi a szakember.
    - Hat, peldaul halaszgatok. Jatszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forrosag, lepihenunk. Este egyutt vacsorazunk. Osszejovunk a baratainkkal es zenelunk egy kicsit - feleli a
    halasz. A piackutato itt kozbevag, es ezt mondja:
    - Nezze, nekem egyetemi diplomam van, es tanultam ezekrol a dolgokrol. Segiteni akarok maganak. Hosszabb ideig kellene halasznia. Akkor tobb penzt keresne, es hamarosan egy nagyobb csonakot tudna vasarolni ennel a kis kivajt fatorzsnel.
    Nagyobb csonakkal meg tobb penzt tudna keresni, es nem kellene hozza sok ido, maris szert tudna tenni egy tobb csonakbol allo vonohalos flottara.
    - Es azutan? - kerdezi a halasz.
    - Azutan ahelyett, hogy viszonteladon keresztul arulna a halait, kozvetlenul a gyarnak tudna eladni, amit fogott, vagy beindithatna egy sajat halfeldolgozo uzemet. Akkor el tudna menni ebbol a porfeszekbol Cotonouba, Parizsba vagy New Yorkba, es onnan iranyithatna a vallalkozast. Meg azt is fontolora vehetne, hogy bevezesse a tozsdere az uzletet, es akkor mar milliokat kereshetne.
    - Mennyi ido alatt tudnam ezt elerni? - erdeklodik a halasz.
    - Ugy 15-20 ev alatt - valaszolja a piackutato.
    - Es azutan? - folytatja a kerdezoskodest a halasz.
    - Ekkor kezd erdekesse valni az elet - magyarazza a szakember. - Nyugdijba vonulhatna. Otthagyhatna a varosi rohano eletformat, es egy tavoleso faluba koltozhetne.
    - Es azutan mi lenne? - kerdezi a halasz.
    - Akkor volna ideje halaszgatni, jatszani a gyermekeivel, a nagy forrosag idejen lepihenni, egyutt vacsorazni a csaladjaval es osszejonni a barataival zenelgetni kicsit.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Reggeli szösszenetek:

    Csak vártam és vártam, és mikor nem jött semmi tudtam, hogy csak töled lehet!

    A szerelem olyan, mintha behugyoztál volna. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét.

    Ha egy férfi megérint a szavaival, akkor a keze sincs már olyan messze!

    Az élet egy nagy fagylalt, csak tudni kell nyalni!!!

    Az ember lehet szélvédö, és lehet bogár...

    Nagy ésszel nagyot lehet tévedni!

    Nincs is gravitáció, csak a Föld szivat minket.

    Annyira sokoldalú, hogy az már gömb.

    Modern irodalmat olvasni olyan, mintha az ember megpróbálná követni a cselekményt a betűlevesben.

    A válaszom egy határozott talán.

    Sikerbiztos módszer elefántszobor elkészítéséhez: szerezzünk egy hatalmas tömb márványt és faragjunk le róla mindent, ami nem hasonlít egy elefántra.

    Kerget a tudás de én gyorsabb vagyok nála!!!!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A cigánygyerek kap az apjától egy rugós kést. Másnap nagy boldogan jön haza az iskolából, és dicsekszik az apjának:
    - Nézzed fater, elcseréltem a rugóst kést egy fasza szvaccs órára...!
    Erre az apja:
    - De hülye vagy édes fiam! És ha azt mondják: ''kurva anyád'', mit mondasz: ''fél kettő''...?

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Székelyéknél a lagziban a qurva kölykök viagrát csempésznek János Bácsi köményesébe. Az öreg néhány perc múlva elmegy pisálni. Jön vissza: térdig húggyos. Kérdik a qurva kölykök:
    - Mi történt János bácsi?
    - Há' kimentem pisálni, kigomboltam, elővettem, láttam nem az enyém, s visszatettem...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A részeget leszólitja egy néger prostituált:
    - Szépfiú, nem akarsz hazakísérni?
    - Mi... mi... mit csináljak én Afrikában?

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Egy igencsak formás testű nő az egész szabadságát úgy akarta eltölteni, hogy a szállodája tetején napozik. Első nap cuki kis fürdőrucijában süttette magát a napon, de másnap úgy döntött, hogy teljesen le akar barnulni és mivel nem látta senki felmenni a tetőre, teljes lelki nyugalommal ledobott magáról mindent.
    Alig pár perce feküdt így, mikor rohanó lépteket hallott a lépcsőről. Felöltözni már nem volt ideje, ezért hasra feküdt és törülközőjével letakarta a fenekét.
    - Elnézést hölgyem, - mondta a szálloda igazgatójának kissé izgatott asszisztense a futástól levegő után kapkodva - a Hiltonban ön nyugodtan napozhat a tetőn, de nagyon szépen kérem, hogy ezt a tegnapi naphoz hasonlóan fürdőruhában tegye!
    - Miért, hiszen nem látott senki feljönni, és ráadásul ez a törülközö is rajtam van.
    - Hölgyem, ez nem teljesen igaz - mondta zavartan a kisember - ön az étterem tetőablakán fekszik... :P

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Asszem még nem volt, kedves kis történet, főszerepben a hadsereg és a programozók.

    ... történt egyszer, hogy magasrangú katonai delegáció érkezett az USÁ-ból az ausztrál szövetséges parancsnokságra. Természetesen ilyenkor bemutatásra kerülnek a legújabb eredmények, ez esetben a helikopter-pilóták továbbképzését támogató szimulátor.

    Helyi jellegzetesség, hogy a nyílt területeken nagyobb csoportokban kenguruk élnek, és mint a legtöbb állat, félnek az ember alkotta gépektől, és ez alól a helikopterek sem kivételek, mégpedig ez a félelem igen jellegzetes menekülő manőverre készteti az állatokat, ami viszont a falka nagy létszáma miatt akár messziről is észrevehető. Ez pedig elárulhatja az ellenségnek a közeledő gépek pozícióját. Ennek megfelelően a programozók megkapták a feladatot, hogy építsék be a szimulátorba a kenguru-csordát.

    Ők persze nem kezdtek el vadul programozni, hanem a software-reuse technikát alkalmazva egy hasonló objektumot másoltak le, a megfelelő adataikat módosítva. Így készült másolat a gyalogos katonai egységről, szép új bitmapekkel, megnövelt haladási sebességgel, és egy kicsit butább AI-vel, elsősorban a ''menekülés az ellenkező irányba'' nevű funkció magas prioritású alkalmazásával.

    A program elkészült, a bemutatóra az USA tisztek jelenlétében került sor, ahol is a pilóták kis magasságban elhúztak a kenguruk fölött, amelyek a megfelelő viselkedést produkálva szanaszét ugráltak, leginkább a szélrózsa minden irányába. Az ausztrál tisztek persze büszkén feszítettek, látván az amerikaiak elismerő bólogatását... majd hirtelen mindkét csoportusulásnak leesett az álla és a döbbenten meredtek a kivetítőre, ahol a következő történt éppen: az imént még menekülő kenguruk a dombok mögül előre törve vállról indítható rakétákkal tűz alá vették a helikoptereket.

    Drága programozók ugyanis elfelejtették kitörölni a lemásolt objektumból a fenti ''fícsört''...

    Lassan összeszedte magát mindkét tiszti kar. Az amerikaiak hazatértek azzal a tapasztalattal, hogy Ausztrália vadvilága nagyon, de nagyon veszélyes, míg az ausztrálok elégetetten konstatálták, hogy a célt elérték, a pilótáik azóta nagyon-nagyon messziről elkerülik a kengurukat :DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Den #406 üzenetére

    Bazze' Den, így könnyű 2100+ hozzászólást begyűjteni!!!
    Javasolni fogom, hogy 5 szó alatt ne számítson hozzászólásnak egy ''írás'' :)

    De, hogy ne maradjatok vicc nélkül:

    - Hogyan bünteti a tanar az informatikust?
    - ... és egy üres papírra leírod a neved egyszer ... :)

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Den #408 üzenetére

    :) Annyira biztos voltam benne, hogy lecsapsz a ''2100+''-ra... :DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Ezek a nők:P

    Ma reggel munkába menet az autópályán megjelent tölem balra egy nö egy
    vadonatúj BMW-vel úgy 130-cal, arca egészen közel a visszapillantótükörhöz,
    merthogy a szempilláját festette. Egy pillanatra másfelé tekintettem;
    amint ismét odanéztem, már félig az én sávomban volt, még mindig a
    make-up-jával foglalatoskodott.

    Habár egy eléggé nyugodt természet vagyok, de úgy megijedtem, hogy az akus
    elektromos borotvámat kiejtettem a kezemböl, ami pedig kiverte a másik
    kezemben lévö szendvicset.
    Amint megpróbáltam a térdemmel az autót a sávban tartani, lecsúszott a
    fülemtöl a mobiltelefonom, egyenesen bele a lábaim között lévö
    kávéscsészébe. A kávé kiömlött, megégette a lábamat, tönkretette a
    mobilomat és a fontos beszélgetés is megszakadt.....nem bírom a nőket a
    kormány mögött...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Egy no elmegy a fogorvoshoz. Amikor beül a székbe, megmarkolja a doki férfiasságát.
    - De hölgyem, ön a nemi szervemet fogja!
    - Így van, és most mindketten nagyon óvatosak leszünk, hogy ne okozzunk fájdalmat a másiknak!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A nők alapvetően két problémával küzdenek:
    - nincs mit felvenniük
    - és nincs elegendő helyük, ahol ezt a semmit tárolhatják! :DD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Férj betegen fekszik, az hónapokban többször kómába esett, majd felébredt. Amikor csak tud, jön hozzá a felesége, ül az ágyánál. Az egyik nap int neki a férj, hogy jöjjön közelebb. Könnyes szemekkel mondja az asszonynak:
    - Tudod mit gondolok? Te mindig velem voltál, ha valami bajom volt. Amikor kirúgtak, te ott voltál, és támogattál, amikor a vállalkozásom csődbe ment, Te akkor is mellettem voltál, amikor meglőttek engem, Te a közelemben voltál, amikor a házunkat elvesztettük, Te is ott voltál, és végül, amikor az egészségem indult hirtelen romlásnak, te végig mellettem voltál... Tudod mire gondolok?
    - Mit gondolsz, Drágám - kérdezte halkan, mosolyoga, amint szivét melegség öntötte el férje szavait hallván.
    - Az, hogy Te magad vagy a két lábon járó Balszerencse, miért nem húzol innen jó messzire!?

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Az 5 legnehezebb kérdés egy férfi számára


    A kérdések:

    1. Mire gondolsz?
    2. Szeretsz?
    3. Kövérnek nézek ki?
    4. Szerinted õ csinosabb nálam?
    5. Mit tennél, ha meghalnék?
    A kérdések azért olyan bonyolultak, mert a férfi rossz válasza esetén (azaz ha megmondja az igazat), garantált egy nagyobb veszekedés. Ezért, amolyan közszolgáltatásként íme az egyes kérdések elemzése, valamint a lehetséges reakciók.

    1. kérdés: Mire gondolsz?

    A megfelelõ válasz természetesen ez: ''Ne haragudj kedvesem, ha nem figyeltem. Épp azon tûnõdtem, milyen kedves, csodalatos, figyelmes, törõdõ, intelligens nõ vagy és milyen szerencsés vagyok, hogy megismerkedtem veled.''

    Nyilvánvaló, hogy ebben a válaszban nyoma sincs az igazi feleletnek, amelyik valószínûleg valami hasonló:

    a.) Baseball-ra.
    b.) Focira.
    c.) Hogy milyen kövér vagy.
    d.) Hogy õ mennyivel csinosabb nálad.
    e.) Hogy mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.
    (A legjobb választ talán Al Bundy adta, aki egyszer azt mondta Pegnek: ''Ha azt szeretném, hogy tudd mire gondolok, beszélgetnék veled!'')

    2. kérdés: Szeretsz?

    Az illendõ felelet: ''IGEN!'' vagy, ha kifinomultabb választ szeretnének adni: ''Igen, drágám.''

    A helytelen válaszok lehetnek:

    a.) Na ja, baromira.
    b.) Jobban éreznéd magad, ha azt mondanám, hogy igen?
    c.) Az attól függ, mit értesz azon, hogy szerelem.
    d.) Számít az?
    e.) Ki, én?

    3. kérdés: Kövérnek nézek ki?
    A helyes válasz nyomatékosan hangsúlyozva: ''Hát persze, hogy nem!''

    Néhány a helytelen válaszokból:

    a.) Mihez képest?
    b.) Nem mondanálak kövérnek, de nem vagy igazan sovány.
    c.) Egy kis súlyfelesleg direkt jól áll neked.
    d.) Láttam már kövérebbet.
    e.) Mit is kérdeztél? Épp azon gondolkodtam, mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.

    4. kérdés: Szerinted õ csinosabb nálam?
    A megfelelõ válasz ismét a nyomatékosított ''Persze, hogy nem!''

    Helytelen válaszok közé tartozik:

    a.) Igen, de a te személyiséged jobb.
    b.) Ha nem is csinosabb, de határozottan vékonyabb.
    c.) Nem olyan csinos, mint amilyen te voltál az õ korában.
    d.) Határozd meg, mi az, hogy csinos.
    e.) Mit is kérdeztél? Épp azon gondolkodtam, mire költeném a biztosítást, ha meghalnál.

    5. kérdés: Mit tennél, ha meghalnék?
    Ennél a kérdésnél esély sincs a nyerésre. (A valódi válasz természetesen az lenne, hogy ''Vennék egy Corvette-et.'')

    A választól függetlenül fel kell készülnünk egy legalább egyórás idegölõ párbeszédre, aminek a sémája ilyesmi:

    Nõ: Újra hazásodnál?
    Ffi: Határozottan nem!
    Nõ: Miért nem, nem szeretsz nõsnek lenni?
    Ffi: Dehogynem.
    Nõ: Akkor miért ne nõsülnél újra?
    Ffi: Jó, akkor megnõsülnék.
    Nõ (sebzett arckifejezéssel): Megtennéd?
    Ffi: Igen, meg.
    Nõ: A mi ágyunkban aludnál vele?
    Ffi: Hol máshol aludnánk?
    Nõ: Eltennéd a képeimet és az övéit tennéd a helyükbe?
    Ffi: Azt gondolom, így lenne megfelelõ.
    Nõ: És engednéd, hogy használja a golfütõimet?
    Ffi: Nem tudja használni, balkezes.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz guest #507 üzenetére

    Ez kegyetlen!!!

    Ezért megérdemelnéd, hogy a guest usert a nevedre regisztrálja Parci:DDD

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Egy farmer vesz egy pár disznót annak reményében, hogy malacai lesznek, és majd ha megnőnek, levágja őket, lesz sonkája, szalonnája stb. Pár hét múlva észreveszi, egyik kocája sem terhes, így hát elhívja a helyi állatorvost, nézze meg őket. Az állatorvos azt tanácsolja, esetleg mesterséges megtermékenyítéssel kellene próbálkoznia. A farmernek halvány lila gőze sincs arról, mit is jelenthet ez. Mivel nem akarja, hogy
    kiderüljön tudatlansága, csak azt kérdezi meg, honnét fogja megtudni, hogy terhesek a disznói. Az állatorvos azt mondja, feküdni fognak a sárban, nem pedig álldogálni. A farmer ezen elgondolkodik, (tudatlan lévén) arra a
    megállapításra jut, neki kell megtermékenyítenie a malacokat. Első nap fogta a disznókat, felr! akta őket a teherautójára, és elhajtott velük az
    erdőbe. Ott mindegyiket megdugta, visszaterelte őket a teherautóra, hazament, majd elment aludni. Másnap reggel felkelt, és látja ám, hogy az
    összes disznó ott álldogál az ólban. Arra a következtetésre jutott, nem volt eredményes a tegnapi tevékenysége. Ismét felrakta a disznókat a
    teherautóra, kiment velük az erdőbe, de most kétszer csinálta mindegyik disznóval, a biztonság kedvéért. Haza vitte őket és elment aludni. Másnap
    reggel arra sem volt ereje, hogy felkeljen az ágyból. Megkérte a feleségét, nézze meg a disznókat, hogy még mindig állnak-e az ólban. ''Nem'' válaszolta a felesége. ''Mindegyik a teherautón van és az egyik iszonyatosan nyomja a dudát.''

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz guest #10 üzenetére

    Te Den, te külömb vagy mindenkinél, de a méh és darázs között csak különbség lehet:)

    GrécsiBácsi

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz karib #64 üzenetére

    =550

    Legalább nézzétek már meg, hogy az utolsó két lapon szerepel-e a felrakni kívánt vicc!!!
    Mindig rohanok, ha látom, hogy új vicc van, aztán csak ismétlések... :(

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Szösszenetek:

    Azok az emberek, akinek a látóköre szűk rendszerint széles a nyelve.

    Az egészség valószinüleg a halál leglassabb formája.

    Minden érdekes program tartalmaz legalább
    - egy változót
    - egy elágazást
    - egy ciklust
    - és egy hibát

    Hogy ha nincs mit tenni, akkor kérlek azt ne itt tedd!

    Aki legutóljára nevet valószinüleg nem értette a viccet.

    Hárman is képesek egy titkot megtartani, ha közülük legalább 2 halott.

    A csapatmunka lényege: mindig van kit hibáztatni.

    Egy gyermek kihordása 9 hónapig tart függetlenül attól, hogy hány nőt alakalmazunk a feladat végrehajtására.

    A konklúzió akkor keletkezik, ha már lusták vagyunk tovább gondolkozni.

    A pénz minden gonoszság gyökere, és az embernek szüksége van gyökerekre.

    Ne feledjük: a papir mindig a perforációnál a legerösebb.

    A gargarizálás kitünö módja annak, hogy megállapitsuk a nyakunk szivárog-e.

    Ha az isten számitógépes szakembernek teremtette volna az embert, akkor 16 ujjunk lenne.

    Te is mosolyognál, ha tudnád, amit Mona Lisa is tudott!

    A válások legföbb oka a házasság.

    Semmi sem segiti egy politikust jobban a kampány során tett igéretek elfelejtésére, mint a megválasztása.

    A nudisták azok, akiknek csak egy gomb van az ingén.

    A számitógépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    A városba érkező cirkusz világszámot hirdet: Mr. Magic tizenkét vad, nílusi krokodilt idomít. Az első este zsúfolásig megtelik az aréna, a krokodilok valóban táncolnak, bukfenceznek, fejben osztanak és szoroznak, kánonban éneklik a Yankee Doodle-t. A szám végén szűnni nem akaró ováció a nézőtéren.
    - Hölgyeim és uraim - int csöndet az idomár - most egy igazi világszám következik. Tessék nagyon figyelni !
    Mr. Magic kiülteti a legnagyobb, legrusnyább krokodilt a porond közepére, szétfeszíti az állkapcsát, majd lehúzza a sliccén a cippzárat és beleteszi
    szerszámát a krokodil szájába. A zenekar tust húz, dübörgő taps. Amikor a közönség ismét feszülten figyel, az idomár csöndet int, korbácsával nagyot húz a krokodil fejére. A tátott szájú állat meg se rezzen. A publikum őrjöng.
    - Hölgyeim és uraim - inti le a nézőket az idomár - cirkuszunk igazgatósága tízezer dollárt ajánl fel annak a bátor önként vállalkozónak, aki a produkciót utánam csinálja!
    Síri csönd, mindenki dermedten ül a helyén.
    - Rendben van, legyen a jutalom összege húszezer dollár!
    Váratlanul, a második sorban egy ezüsthajú idős hölgy felteszi a kezét:
    - Édes fiacskám, én megpróbálnám! De igérd meg, hogy nem fogsz túl nagyot ütni a fejemre!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Egy házaspár a vendéglő teraszán vacsorázik. Váratlanul egy feltűnően szőke, érzéki csinibaba lép az asztalhoz. Forrón üdvözli a férjet, majd tovalibben.
    - Ki volt ez? - rivall a férfira a felesége.
    - Bevallom, drágám - mondja hűvös nyugalommal a férj -, a szeretőm.
    - A szeretőd? Kikérem magamnak! Azonnal beadom a válópert!
    - Jól meggondoltad, drágám? - kanalazza levesét a férj. - Lemondanál a tengerparti luxusvilláról, a Mercedesről, a bundáidról, az ékszereidről és a Costa Brava-i nyaralóról?
    Csöndben esznek tovább. Egy idő után az asszony megböki az urát:
    - Te, nem Roger az ott a szomszéd asztalnál? Ki az a nő, aki vele van?
    - A barátnője.
    - Ja - mondja engesztelő hangon a feleség. - Szerintem a miénk csinosabb, nem?

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Új segédet vesz fel az öreg patikus, és mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, imígyen oktatja:
    - Egyszerű dolog ez, fiam! Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.
    Másnap reggel a segéd boldogan referál:
    - Főnök úr, valóban nem volt semmi baj. Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.
    - Ez valami speciális beteg volt, fiam?
    - Igen. Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta: - Szépfiú, egy éve nem láttam férfit! - Na, ennek szemcseppet adtam!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Ifjú hölgy panaszkodik :

    A piros kiskocsim nagyon szép. De valahányszor kinyitom az ablakát, az emberek beledobálják a leveleiket!!!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Már javában pereg a moziban a szexfilm, amikor felzeng egy érces férfihang:
    - Már megbocsásson, de ez nem szoknya, hanem reverenda!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Na még egy utolsó, úgy 1990 környékéről:



    Ez a szöveg egy külföldről importált játék használati utasítása,
    nem kitalált szöveg, betűre pontosan lett leírva. Jó szórakozást
    hozzá!




    HaszNÁLLAti UTmutat

    A játék neve: ELEKTROMOS CSELLENTYÜCSKE. Biztos nágy az örom!
    Hogy a gyermek eztet a játék neki, ünneplő alkalom kezébe venni,
    által kissé tanulás célzatából kaptál. Tehátakorlá Suk!

    1. A doboz tetővel bír. Ez leszedés után szabad
    benyujtás a kézenk, négyszögalak ELEKTROMOS
    CSELLENTYÜCSKE.
    2. Alapos és kézbentartva alányulva óvatosan dobos
    fenekéről első játék bekezdését.
    FUGYULIM! Felszólít!
    3. Mindezután meg lehet kezdeni játszását a játéknak
    vele.
    4. Fogjátok a drót alfelét a kéz magsujja közzé, és
    job kezetek föl-le mozgat, majd onnét villany be-
    kapcsol, hirtelen smrigli erősen, különben nem jön
    a villany se át, se hosszu, se tyü.
    5. Egyfejü magánjáték. Ha vagytok egyed és nincs játszó,
    önmagatokból is összerakni, és az nyer, aki előbb.

    MINDENFEJÜ VÉTELEMBERNEK ÜZEN KEDVES JÁTSZÁS ?
    GYÁRTMÁNYTYó CÉG

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz emvy #632 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos, viszont el tudom képzelni, hogy igaz. Nagyon régen volt és talán még fénymásolatban is láttam...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Den #633 üzenetére

    Megtaláltam a gépemen a főiskolás koromban gyűjtött vicceket. Van párszáz.
    Anno tudtam a jobbakat fejből. Volt egy szilveszteri buli, ahol berúgtam egy kicsit és onnantól folyamatosan meséltem ezeket... Nagy siker volt:D

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz localhost #636 üzenetére

    Nem, a viccmesélés. Krisztinának hívták és nagyon-nagyon helyes csaj volt. :))

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    - Hé szomszéd! Használhatnám a fűnyíróját?
    - Hát persze, csak ne vigye ki a kertemből!

    :P

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Férfi begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, kérdi:
    - Harapnak a halak?
    - Nem, csak elestem...


    Móricka megérkezik a hegeduórájára, leteszi a hegedutokot, kivesz belole egy géppisztolyt, s elkezd veszettül röhögni. A tanár megkérdezi tole:
    - Min nevetsz annyira fiam ?
    - Azon, hogy az apám már minimum fél órája hegedül az OTP-ben.


    A részeg autóst megállítja a rendor. A sofor letekeri az ablakot és megkérdezi:
    - Mennyi?
    - Ötezer - vágja oda a rendor.
    - Gumival, vagy gumi nélkül?


    - Mirol lehet felismerni az internetes kalózokat ?
    - ???
    - Webhely van az arcukon.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Den #786 üzenetére

    Így eltolni egy régi jó viccet!

    Eredetileg így szólt: ''Gyere fiam, anyád már VÁR!''

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz rog #790 üzenetére

    Magánügy:P
    A poén lényege, hogy ilyet máskor is mondunk, hogy ''gyere, xy már vár''. A szövegkörnyezet miatt lesz vicc. A falas verzsön ettől távol áll...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Den #794 üzenetére

    Tuti? :)

    De valami ideíllő is jöjjön:

    ------

    Néhány további példa a félrefordítások érdekességeiről, valamint a
    marketing egyéb cikis dobásairól:

    Daewoo:

    Mindenki által jól ismert Daewoo Lanos az olasz piacon nevetség tárgyává
    vált, ugyanis a l'anus olaszul ''végbelet'' jelent.

    McDonald's:

    A McDonald's konszern nemrég csődöt mondott Japánban az egyik reklám -
    kampányával. Ennek oka a konszern kabala-figurája volt, a Ronnie ?
    McDonald's bohóc, aki általában fehérre sminkelt arccal lép fel. Japánban
    azonban a fehérre sminkelt arc a halál szimbóluma.

    Coca-Cola:

    Coca-Cola pofára esett Spanyolországban a 2-literes üveg bevezetésével.
    Senki nem gondolt arra, hogy a spanyol háztartásokban csak kisebb hűtők
    vannak, amiben a 2-literes flakonok nem férnek el..

    Electrolux:

    Egy svéd nyelvről angolra fordított hirdetés koreai újságban megjelent
    szövege így szólt: ''Semmi nem nagyobb szívás mint egy Elektrolux -
    porszívó''. (Nothing sucks more?)

    Amerikai mosóporgyártó:

    A 80-as évek közepén egy amerikai mosóporgyártó képes hirdetést jelentetett
    meg. A képen baloldalt egy halom szennyes ruha látható, középen a
    reklámozott termék, jobboldalt pedig a
    szépen tisztára mosott, kivasalt, egymásra rakott ruhanemű. Amire azonban
    senki sem gondolt: az arabok jobbról balra olvasnak. A termékértékesítés
    teljesen efuccsolt.

    Chevrolet:

    A ''Nova'' nevű Chevrolet-modell spanyolul úgy hangzik, mint ''no va'', azaz 'n
    em jár, nem működik'.

    Az amerikai autógyártó a ''Matador'' nevű modell spanyol piacon való
    bevezetése előtt is megfeledkezett a név ellenőriztetéséről. Matador
    spanyolul annyi, mint ''gyilkos''..

    Ford:

    Hasonló hibát követett el a Ford a ''Fiera'' tehergépkocsi exportjánál. Ez a
    név spanyolul annyit jelent, mint ''csúnya öregasszony''.

    Eleinte Ford nem tudta eladni ''Pinto'' nevű modelljét a brazil piacon. A
    gépkocsi bevezetésénél senki nem ellenőrizte a nevet, ami Brazíliában ''kis
    pöcs''-öt jelent..

    Japán autógyártó:

    Ezen cég számára is hibának mutatkozott, hogy az ''MR 2'' sportkocsi
    elnevezését a francia piac számára nem változtatta meg. Ez ugyanis gyorsan
    kimondva - úgy hangzik, mint ''merde'', azaz magyarul ''szar''.

    Mitsubishi:

    Nagyon kevés spanyol vásárló jutott arra az elhatározásra, hogy Mitsubishi
    ''Pajero''-t vegyen. Persze ki szeret olyan autót vezetni, amit ''rejszoló'' -
    nak hívnak.

    Colgate:

    Colgate Franciaországban egy ''Cue'' nevű fogkrémet akart bevezetni. Amit nem
    tudtak, ''Cue'' egy francia pornómagazin neve is.

    Pepsi:

    A ''Come alive with the Pepsi Generation'' reklámszöveg fordítására a Pepsi
    nem fordított elég figyelmet, ezért a tajvani helyi nyelven az úgy
    hangzott, mint ''Pepsi will bring your ancestors back from the dead'', azaz
    ''Pepsi feltámasztja az Ön halott őseit''.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    - Pista bácsi, sajnos van egy rossz hírem.
    - Jaj, nekem, mi az?
    - Sajnos a bal oldala hamarosan teljesen le fog bénulni.
    (Pista bácsi felülről belenyúl a gatyájába, láthatóan megmarkolja a farkát, és áthúzza a jobb oldalra)
    - Akkor mentsük, ami menthető!

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Egon #820 üzenetére

    Csak leizzadtál egy kicsit... :P

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz localhost #823 üzenetére

    Persze, hogy nincs, különben lebukhatna Egon. Az asszony rákeres a goo*-ban arra, hogy Egon, és milyen meglepő dolok jönnek elő... :)

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Deadeye #826 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék, hogy innen hányan láttak valódi Ablak-zsiráfot:))

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Bocs, de nincs kedvem ékezetesíteni...

    Kanadaban olyannyira elszaporodtak a grizzly tamadasok, hogy a hatosagok kenytelenek voltak kiadni egy figyelmeztetest a kovetkezo szoveggel:

    ''Felhivjuk a lakossag figyelmet, hogy a medvek veszelyes allatok, mindenki a sajat erdekeben tartsa magat tavol toluk. Nagyon fontos, hogy a medveket elkeruljuk, ezen cel erdekeben ajanlatos kis csengettyuket akasztani magunkra, nehogy meglepjuk a medvet es ezzel tamadasra ingereljuk. Koztudomasu, hogy a medvek nem szeretik a bors szagat, ajanlatos ezert kis borsos zacskokat is akasztani magunkra.
    A medvek kozelseget urulekuk is jelzi. Ezert nagyon fontos megkulonboztetni
    a feketemedveket, amelyek baratsagosak, es a grizzly-medveket, amelyek rendkivul veszelyesek. A feketemedvek uruleke folyekonyabb, vilagosabb szinu es kisebb. A grizzly-medvek uruleke nagyobb, bors-szagu es kis csengettyuk vannak benne...''

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Miért lassúak az útfelbontások/építések:

    1. Az elterelések miatt a munkások sem tudnak a helyszínre jutni, ezért közülük sokan unalmukban a kerülőutakon kezdenek dolgozni.

    2. Mivel a gázvezetékek közelében tilos a dohányzás, ezért egy cigarettaszünet fél óráig tart.

    3. A régészek minden nap találnak egy kivitelezőt, aki közbeszerzés nélkül, nyílt borítékos, zárt meghívásos, pályázatos vagy éppen baráti alapon kezdte meg a felújítást, aztán ottfelejtették.

    4. Az ünnepélyes átadások, állófogadások és sajtótájékoztatók miatt állandóan le vannak zárva a munkaterületek.

    5. Az építéskor a fővárosban figyelembe kell venni, hogy az egyes főpolgármester jelöltek választási ígéreteinek megfelelően egy, kettő vagy három metró fog haladni az út alatt, autópályánál pedig azt, hogy melyik az a három irány, amelybe másnap folytatódhat az építés.

    6. Nem lehet a munkagödörben a hetes buszra várakozóktól hozzáférni a szerszámokhoz.

    7. Ha csak egyszerűen a lapátra támaszkodunk, négyből négyszer nem megy bele a földbe.

    8. Nehéz a légkalapácsolásra kiválasztani azt a napi négy órát, amikor az összes környéken lakót egyszerre zavarja.

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Remélem még nem volt, a kakaóscsigáról jutott eszembe:)

    - Mi az, hosszú, kék és csupa vér?
    - ???
    - Sebesvonat.

    Na akkor még néhány régi:

    - Miért jó a csigának?
    - ???
    - Mert mindig nedves és lassan megy el.

    - Miért jó a zsiráfnak?
    - ???
    - Nem is jó neki.

    - Drágám, játsszunk gólyásat!
    - Hogy gondolod? Álljak fél lábra és kelepeljek?
    - Nem! Költözz el!

    Bocsi, reggel van:P

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    Mi az, pici, piros, és összevissza hazudozik?
    Nagy kék elefánt....legalábbis azt mondta...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    - Mi az, aminek két lába van és rohadtul vérzik?
    - ???
    - Fél kutya

    - És aminek négy lába van és elöl-hátul vérzik?
    - ???
    - Boci-boci tarka, se füle, se farka...

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz Nimrod #909 üzenetére

    - Feldobod szürke és nem esik le?
    - ?
    - Egér a Marson

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

  • Turmoil

    senior tag

    válasz devon_mice #921 üzenetére

    Honnan lehet tudni, hogy a bitek hímneműek?
    Nincs olyan állapotuk, hogy ''Nem tudom...'' :))

    Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

Aktív témák