Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Janaboy #9980 üzenetére

    Tiszta, érthető, és az eddigi legjobb háttérzajszűrés, amit nem szájhoz hajtós Plantronics céleszköztől hallottam. Némi AI okosított aktív szűrés dolgozik benne, úgyhogy esetemben pl bizonyított, hogy amíg nem veszem el hirtelen a gázt a Subaruban, hogy az elhasználatlan benzinfröccsöt a kipufogóba robbantsa óriási puffanással és a turbónyomást elengedje a lefújó szelepen hangos szisszenéssel, addig nem szokták észrevenni a különbséget, hogy autóban vagyok, vagy otthon. Csönd és beszéd megy át. Normál telefonálásnál is érthetőbb, mint a telefon saját mikrofonja, fülessel soha nem kérdeznek vissza, mindig érthető vagyok.
    Persze a háttérbeszélgetés mivel emberi beszéd, esélyes, hogy az AI szűrőn átesik, de arra sem hallottam még panaszt. Zajszűrt mikrofonban a két LinkBuds erősen kiemelkedő, de a Samsung csontrezgéses megoldását is szeretem, az nem szűrte ki a hátteret teljesen, de nagy zajban átváltott arra a mikrofonra, és ha tompábban is, de teljesen érthetően szólt a hangom útépítés közelében is.

Új hozzászólás Aktív témák