Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister X

    tag

    válasz hito #10077 üzenetére

    Ha a Freebuds pro első kiadásáról beszélsz arról azt tudom mondani (most is itt van a fülemben és szól benne George Michael :D )hogy hangzásban nagyon jó. az előbb hasonlítottam össze egy sennheiser cx-el amit tévedésből kaptam mert cx plus-ot rendeltem. először is a sennheiser óriási csalódás,ugyanakkor hallani azt is benne hogy mitől lenne jó egy füles. Hogy miért rossz? Doboz hangja van...mint valami ezer éves füles úgy szól,de azért nem teljesen mert a basszusa pl. jobb mint a freebuds pro-nak,egy kicsit jobb abban is hogy jobban elkülönülnek a hangok. Nem tudom már melyik zenében volt egy kis zongorajáték,de azt úgy adta vissza mintha a fejem benne lenne a zongorában. király volt komolyan mondom,de ez a doboz hang tönkretesz mindent. a freebuds pro-nak tiszta kellemes hangzása van,az énekhang tökéletesnek hallatszik a sennheiser után,ezt el lehet hallgatni órákig. nekem most esett le hogy mennyire jó kis füles ez. :D ha vársz egy napot letesztelem a hanghívást is,csendben és bkv buszon is csak hogy legyen zajos környezetben is vélemény róla.

    " Nem eshet le a telefonod,ha repülőgép üzemmódban van... "

Új hozzászólás Aktív témák