Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz vicze #4035 üzenetére

    "ezt hívják úgy hogy tapasztalat... "
    Az igen. Nem semmi.
    En meg ~23 eve zenelek, szoval nalam is jart mar "nehany" fulhallgato/fejhallgato, amibol egy keveske wireless es tws.
    Megnyertem a versenyt?

    Vagy csak es kizarolag az lehet a tapasztalat, amit te irsz le?

    Tovabbra is azon rugozol, hogy megmagyarazd a bt technologiat(beallitva ugy, mintha minimum rocket science lenne) es annak korlatait, kozben meg arrol van szo, hogy ha X fules remekul szol az adott telefonnal, Y fules meg szakadozik ugyanott, ugyanakkor, ugyanazon a keszuleken, akkor utobbi egy szar, mi pedig minel inkabb X-hez kozelit szeretnenk.

    Azt, hogy ki, mire, mennyi penzt szan, szerintem nem igazan latod a forum masik oldalarol. Masfelol lattunk mar olyan 100 ezres fulest is, aminek pont az fert bele az araba, hogy random eldobalja a bal oldalt. Badumtsss. Kozben a 30 ezres(!) fn6-tal meg szandekosan sem tudtam olyan helyre menni, hogy egy pillanatra is megszakadjon.

    Nem a bt miatti sirasrol van szo, hanem arrol, hogy baromi nehez kivalogatni a kokany fuleseket a jok kozul.
    Itt meg sokszor agyon van 1-1 modell dicserve, csak rakerdez az ember, mielott esz nelkul megveszi.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák