Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz MaxxDamage #15191 üzenetére

    Nálam is napi használatban van (néha itthon, utcán, futás közben). Imádom. Nekem annyi TWS-em nem volt mint itt pár fórumtársnak, de így is érzem, hogy ez azért más.
    Két hibát (?) tudnék kiemelni:
    • az egyébként fantasztikus hangzást (és teret) kicsit képes elrontani az ANC. Sajnos itt is van egy kis EQ shift (de meglepő módon nem pozitív, hanem negatív irányba). Én ezért nem is nagyon használom, csak transparency módot.
    • az custom EQ - szerény véleményem szerint - semmire sem jó gyenge. Óriási hibának gondolom, hogy 100 Hz alatti hangokhoz nem lehet hozzányúlni. Ez utóbbi mondjuk nem egyedi eset. Láttam már ilyet más füleseknél is, és ott sem értettem.
    Utóbbi szerencsére nem gond, mert ahogy a tesztelő (Gedeon?) is írja, a hangzás mondhatni hibátlan (valószínű a hangolással eltöltött (hang)mérnöki órát is kifizeti az ember a kasszánál...) így max. a Bass+ esetleg a Super Bass+ -t kell / lehet kapcsolgatni.
    Ahogy korábban írtam, az időtállóságára azért kíváncsi leszek (ez még sokat javíthat az ár/érték arányon).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák