Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _BoZo

    csendes tag

    válasz ballington #2661 üzenetére

    Ilyet [link] használtam egy darabig. Most nem azért nem használom, mert nem voltam vele elégedett, hanem laptopot vettem, és most nincs szükségem külön billentyűzetre. Most kb. 10e Ft-ba kerülhet, szóval lehet kapni ennél olcsóbban is billentyűzetet, de nem ilyet. (Illetve van majdnem ugyanilyen olcsóbban is. Láttam már csont ugyanilyet, mindössze a színe volt más, a billentyűk feliratának betűtípusa és mérete, no meg a márkanáv: Sigma :D ) Viszont szép is, jó is és vezeték nélküli. Néhány billentyű a megszokottól eltérő helyen van, de logikus az elrendezés, és megszokható. Egy havernak is van ilyen, ő is elégedett vele. Ő egy kicsit ''meghegesztette'': a töltőből kivezetett egy kábelt, az egérre meg csinált egy csatlakozót. Így ha merül az egér, de éppen használni szeretné, nem kell betenni a töltőbe, csak a kábelt dugja be az egérbe.
    Volt úgy, hogy kettő ilyen volt a lakásban. Elég jól meg volt a kettő egymás mellett, mindössze szinkornizációkor kellett arra figyelni, hogy amíg az egyiket szinkronizálod, addig a másikat ne nyomkodják, mert akkor azt szinkornizálja be a vevő (és akkor lehet nézni mit pötyög a másik ;) ). A billentyűzetben kettő db AAA-s elem van már több mint két éve, de még nem kellett cserélni. Az egér nálam egy töltéssel közel egy hetet is kibírt erős közepes használat mellett.

Új hozzászólás Aktív témák