Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apol77

    tag

    válasz LOTR #49 üzenetére

    Szabadkához már volt szerencsém, maradandó emlék....
    Még az ottani magyarok is kiutáltak :((( Volt olyan áruház ahova odajöttek ottani magyarok kiabálni, és nem engedtek be a parkolóba, mondván magyarok nem állhatnak be. Persze azért is beálltam. Szerencsére a boltban valamit elnéztek, így csak a fele cuccot kellett kifizetni :) Amikor észrevettünk gyorsan visszamentünk mégegy körre :) A rizses csokijuk nagyon jó . A városban csak ugy suhantak át a kocsik a piroson. Akkora patáliát csaptak hogy megálltam. Marha esős párás idő volt, így világítottam nappal. Akkor meg a szembejövők akarták leszedni a fejem hogy miért világítok:((( A Palicsi állatkert szuper.
    Kifele a hátáron: megáll, mindent leellenőriz. Van csempészett cucc? Nincs. Továbmentem, szerb ellenőrzés, autó átnéz. Megint tovább, autó átnéz. Mivel 2x átnézték, és nem mondtak semmit, így autó becsuk, elindultam. Erre rohannak hogy álljak meg. Megint átnéz, na most már mehetek. Visszafele határ. Csempészünk szeszt? Nem. Mehet. Hogy mire volt jó kifele ez a cirkusz, azt nem tudom. Valahogy nem kívánkozok ki többet....Szerencsére igazoltatásba nem estem bele.

Új hozzászólás Aktív témák