Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guess.who

    senior tag

    válasz tildy #391 üzenetére

    Hogy lopás-e? Nem tudom. Azért kérdeztem a forrásmegjelölést, mert akkor azzal védheted magad. :)

    Egyébként én is hasonló cipőben járok, bár teljesen más témában: nincs normális magyar nyelvű szakirodalom, csak rettenetes német, vagy jobb esetben angol. Így aztán kénytelen vagyok saját kezűleg írni szakirodalmat. (Hű, ez most nagyon arc kijelentés volt, de mondjuk úgy, hogy hellyel-közzel azért igaz. ;] )
    Szóval én mondjuk azt csinálom, hogy lefordítok egy szöveget, aztán a benne található hasznos információkat szépen beapplikálom a saját szövegembe, kicsit átfogalmazva, kiegészítve, de elsősorban a saját eredetimre támaszkodva...
    Én inkább a képek miatt aggódom, mert egyszerűen fizikai lehetetlenség minden szükséges képet elkészítenem saját kezűleg -viszont jó kis jogvédett neteseket meg nem akarok felhasználni, mert annyit nem ér, hogy utána sajtóper legyen belőle. :) Így aztán próbálok egyezkedni a szóba jövő honlapok tulajdonosaival. :) De ahogy látom, Te is átrajzoltad a WAPos képeket, szóval azok miatt nem hiszem, hogy bárki szólhat...
    Csak legyen ott a pontos forrás, mint ''felhasznált irodalom'' (vagy hasonló) -annak szerintem elégnek kell lennie, ha nem szó szerint veszel át az eredetiből oldalakat.

    (Mondjuk egy jogvégzett emberke véleményét azért én is meghallgatnám szívesen a témában.)

Új hozzászólás Aktív témák