Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz Dany007 #5079 üzenetére

    Ne haragudj, nem akarlak megbántani. Triviális dolgok, neked! Nekem nem, mert én már tudom, hogy nem így van.
    A nap, és holdfogyatkozást már több ezer éve ki tudják számolni. Csak te hiszed azt, hogy a világűrben mindent a tömegvonzás rendez. Én meg azt hiszem, hogy egy nagyon gondos terv szerint halad minden az útján.
    Neked azért triviális, mert elfogadtad, elhitted, hogy ez így működik. Én meg már nem hiszem el, mert képtelenségnek tartom.
    Azt elfogadom, hogy hatnak egymásra, de ezt ugyan be nem bizonyítja senki, hogy mindez így alakult ki.
    "De ennyi idősen, már ne is haragudj, de ezt tudnod kéne." Hát ne haragudj, de csak azért kelljen tudnom, mert ez neked kézenfekvő?
    Akkor minek vitatkozol velem, ha elvárod, hogy mindent higyjek el, ami számodra egyértelmű?

    Én eddig, ha figyeltél semmit sem vártam el tőled. Nem is mondtam rád, hogy ilyen vagy olyan, vagy fiatal, vagy tudatlan vagy.

    Ha meg hülye vagyok minek vitatkozol velem? Ez azért egy kicsit sokk volt!

    Ha minden van valamiben, ahogy megszoktuk itt a földön, akkor mond meg, hogy a világmindenség miben van?

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák