Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64118272

    törölt tag

    Üdv!

    Segítséget szeretnék kérni!

    Előre bocsátom, nem biztos, hogy a táp a baj, de 99%.

    Pár nappal ezelőtt érdekesen kezdett viselkedni a gép, használat közbe csontra kifagyott néha, de semmire nem reagált, csak ha hosszan nyomva a kikapcs gombot lőttem le. Ezt egyre sűrűbben kezdte el csinálni, már eljutott oda hogy percenként kb.

    Egyszer aztán nem kapcsolt be újra. Felzúgtak a ventilátorok, de kép sehol, nem kapcsolt be a gép. Lekapcsoltam a gépet a tápnál, majd be, és indítottam. Na, meg se nyekkentek a ventik. Újra lekapcs, 10 perc szünet, bekapcs a tápnál, bekapcs a gombnál, beindul. Kép nincs, zúg az összes venti, semmi reakció.

    Mondom hátha alaplap, pont volt nálam kéznél egy Asrock Fatality Z97 Killer, zsír új volt, betettem. Ugyanaz a jelenség. Vissza a sajátomat(Asus Z97-P), semmi.

    A táp 2 éves: Enermax 700W Modu87+

    50.000ft-ért vettem anno, idáig semmi baja nem volt, de doboza meg garancia papírja eltűnt. Mit tudok tenni?

    Mi lehet a baj? A táp az? Egyáltalán van rá megoldás? Vagy új táp? És ha azzal se megy? :F

    Kérlek segítsetek mert dolgoznom kellene a gépen, a Macbookról meg nem tudok sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák