Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zuzu000

    őstag

    Sziasztok!

    Érdekes jelenség történt velem tegnap, ami ma megismétlődött.
    Tegnapi nap folyamán megy a számitógép, monitor, TV, ps3. Ezek mind egy áramforrásra vannak kötve. Vagyis igy néz ki: áramforrás->hármas elosztó, innen egy megy egy másik hármas elosztóba, a másik kettőből az egyik a TV, a másik a ps3. A második hármas elosztóban van maga a gép, monitor, és a hangszórók.
    Nos akkor, mind a 4 eszköz megy, egyszer csak mindegyik leáll. A tv újra bekapcsolódott rögtön, a monitor is. Újrainditok mindent, 5 perc múlva ugyanez. Gondolkoztam mi lehet. Gondoltam arra, hogy teljes áramszünet, de mint megtudtam, lenti szinten a rádió megszakitás nélkül ment. (a házban a szobák külön vannak kapcsolva)
    Igy gondoltam, hogy csak ebben a szobában ment ki az áram. 5 perc múlva ugyanez megismétlődik.
    Ma reggel csak a gépet, és a monitort kapcsolom be, sima youtube videó közben megint elmegy az áram. Viszont gép restartnál elkezdte checkdiskelni a HDD-t. Rakat corrupted fájlt talált.
    Gondoltam, hogy ez a táp hibája lehet, elég régi. De akkor a ps3, illetve a Tv minek mentek vele együtt? Egy áramforrás használata miatt?
    Áramszünet 24 órában 3-szor? Mi lehetett?
    Aki esetleg Szilasliget, Kerepes környékén lakik, kérem irjon, hogy történt-e vele hasonló.

Új hozzászólás Aktív témák