Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danilla

    őstag

    Pár napig nem volt dolgom és unalmamban beleolvasgattam a Jelentsd a csalókat!!! és az Akikkel jó vigyázni üzletelés során! topikokba, bár ne tettem volna. :)
    Énis azt vallom, hogy nagyon csúnya dolog valakit becsapni és anyagilag megkárosítani, de szerintem az áldozatok 50% megérdemli, hogy átverték.
    Ha valakinek csak annyi sütnivalója van, hogy ismeretlennek ( főleg egy újoncnak akinek van pl 5db hozzászólása ) elutal egy nagyobb összeget mondván "megbízik" benne, vagy eladóként elküld egy csomagot és majd utal a vevő. pff :))
    Az más ha valaki már régóta tag, és soha nem volt rá panasz, de ott is érdemes odafigyelni.
    Legtöbb esetben, a fórumtárs panasza úgy kezdődött, hogy átverték, ő elutalta a pénzt de nem küldték neki a csomagot, vagy ő elküldte a csomagot a vevőnek de ő még nem utalta a pénzt. Ha valakit ennyire egyszerű átverni...hmmm :DDD
    Magyarországon élő emberek átlaginteligencia szintje közeledik Amerikáéhoz :F siralmas...
    Kérdem én nem kéne már lassan megtanulni az emberekben, hogy nem szabad vakon megbízni mindenkiben :F
    Tök egyszerűen vissza lehetne szorítani ezeket a csalásokat, vagy legalábbis egy részét.

    Nem szabad mérhetetlenül naívnak lenni! :))

    [ Szerkesztve ]

    https://twitch.tv/ddplayzone

Új hozzászólás Aktív témák