Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi007

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy vga-t ([link]) vásároltam kippedli eladótól.

    A következő problémám lenne.

    Minden rendben ment az adásvétel során, a kért összeget átutaltam (2019.11.29.) postával együtt, vgat meg is kaptam (2019.12.03.), épségben ideért.
    Az általam elküldött adásvételit is mellékelte.

    Egy problémám támadt nem volt hozzácsatolva a garancia papír, ami elvileg 2021 februárig szól. Ezt jeleztem, kértem küldje el (2019.12.03.).

    Majd 12.05.-én ismét írtam neki (addig nem kaptam választ), hogy kellene, mert így nincs rá szükségem és így kisem próbálom, visszaküldöm.

    Majd kaptam egy választ 12.06., otthon van és szkenneli küldi. Rendben.

    12.10. írtam neki, mivel nem ér rá küldje vissza a vga árát és küldöm vissza neki.

    Látom tényleg nem ér rá, engem meg sürget az idő karácsony miatt, a gépet amibe a vga megy már lassan odakellene adnom így egy kicsit kellene segíteni, hogy észhez térjen és küldje el a garanciapapírt. Ennyiért vehettem volna újat is garancia nélkül...A vga azóta is a dobozában pihen.

    Ha ez nehezen teljesíthető vegye vissza a vga-t és fizesse ki a postát oda vissza.Veszek egy másikat azt kész.

    Nem nagy dolgot kértem/kérek!

    Köszönöm!

    Ha hulladékot árulsz, akkor jelezd kérlek, vagy vissza se írj, köszönöm! Új = soha nem volt használva! Válogatott darabok, akkor legyen is kiválogatva! Tesztelt = igen, ha majd én is teszteltem! Korrekt vagy = biztos? Tanult ember = szakmai tapasztalat külföldön (kkisegítő)

Új hozzászólás Aktív témák