Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zwitter

    tag

    válasz adika4444 #29618 üzenetére

    A Bridge mód teljesen jó, de csakis akkor, ha egyetlen gépet kötök rá. Ha két gép van rákötve, akkor ~5 óránként újraindul. Ha 1 router van rákötve, és arra a két gép, akkor ~15 percenként indul újra.

    Most ugye Router módban van a két géppel, és azóta még mindig nem indult újra, viszont a net kicsit úgy viselkedik, mint ha Win8 alatt nem állítottam volna be a DNS-szervereket, csak kissé visszafogottan. Aki nem ismerné ezt a jelenséget: úgy néz, hogy a net időnként nem válaszol, a weboldalak bizonyos elemei nem jelennek meg mind... Meg most talán furcsa jelenség, hogy egy multis játékban óránként ledobott az amcsi szerverről a net, illetve elég rossz a válaszidőm. Haveromnak is UPC-je van, és míg neki általában 60ms, nekem 130ms körül van állandóan. Lehetséges, hogy ez azért van, mert a másik gép (szerver) folyamatos forgalmat folytat megállás nélkül? Azt hittem az ethernet portok függetlenek, de ezek szerint nem?

    Uthenger:
    a, Végignéztem mindent, nem találtam ilyen opciót. Ha találtam volna, azonnal átírom. Amúgy meg, miért lenne alapból ilyen kevés időre beállítva?
    b, Ez egyértelmű. Természetesen Bridge módban raktam rá az útválasztót.
    c, Nem, nem, és ez sem lehet, mert már az elején deaktiváltam a két frekis WiFit.
    d, Erre nem tudok mit mondani.

    Én igazából már kezdem feladni. Annyira nem akar összejönni a dolog, hogy sztem lemondok a szervergépről, és netezek Bridge-ben 1 géppel, ez legalább garantáltan működik. Azért boncolgatom még a dolgot, hogy növeljem a tapasztalataitokat, meg ha szerettek ilyen problémákon agyalni, akkor ezzel is segítsek. Persze bocs, ha hülyeségeket mondok, köszönök minden segítséget, senkit sem akarok feleslegesen fárasztani.

Új hozzászólás Aktív témák