Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chrystall

    senior tag

    Sziasztok!

    UPC-nél volt a TV adással gondom, pixelesedett némely csatorna. Kijött a szerelő, valamit majmolt a kábellel, minden eszközt átnézett ami UPC-s (internet, TV, telefon). A TV most jü, de azóta jelentkezett ez probléma az internettel, amiről csatolva alább a kép. Szinte minden 5 percben előjön, hogy elmennék egy oldalra, bejön helyette ez a lap, majd változóan 1-15 másodperc mulva, de van, hogy csak percek multán fogja magát, és mégis betölti az oldalt. A közelmultban megint kihívtam valakit, hogy nézze meg az internetet, azt mondta nincs semmi baja a netnek, de ő is majmolt a kábellel valamit azért. Azóta a fent említett hiba mellett mostmár van, hogy 10-15 percekre is elmegy napközben a net, vagy baromi lassan tölt be dolgokat. Itt mutatta nekem a szerelő, hogy nézzem meg a sebességmérőt, max sávszélességet mér. Csak azt nem fogta fel, hogy ha jön ez a gyakori belassulás, akkor hiába megyek el az ő oldalukra is, a sebességmérő be se tölt, nem hogy mérne valamit. Erről amúgy csináltam is egy videót, hogy legközelebb az orruk alá dörgöljem.

    Ötlet mit lehetne ezzel tenni? Esetleg veszek egy jó routert és azzal csinálok wifit? Vagy a hiba itt még előbb keletkezik az "utvonalban"?

Új hozzászólás Aktív témák